Відомий український лікар гінеколог і за сумісництвом блогер Ольга Білоконь поділилася зі своїми читачами інформацією про те, як відбуваються різні процеси в басейні, наповненому хлоркою. Фахівець пояснила, чому басейн набагато безпечніше, ніж озеро або річка.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Ольги Білоконь в мережі Instagram.

Публікація Ольги Білоконь, скріншот: Instagram
Публікація Ольги Білоконь, скріншот: Instagram

"Дайте відповідь на запитання, чи готові ви залізти у ванну з водою, в якій тільки що викупався інша людина? А може навіть не один? Згідно з опитуваннями, 95% людей відмовляться повторно використовувати чужу воду для купання. При цьому більше 40 % не приймають душ, перш ніж викупатися в басейні і майже стільки ж людей не миються після нього. Я завжди заохочую будь-яку фізичну активність, у тому числі плавання в басейні, рекомендую це навіть вагітним. Але коли ж у нас сформується правильна культура його відвідування! Обробка та догляд за басейном, сучасне і правильне використання дезінфікуючих засобів — це все правильно і прекрасно. Це 2/3 з всіх необхідних складових для створення чистого і безпечного басейну. Але ще одна третина — це люди та їх поведінка."- запитує Ольга.

View this post on Instagram

Ответьте на вопрос, готовы ли вы залезть в ванну с водой, в которой только что искупался другой человек? А может даже не один? ✅Согласно опросам, 95% людей откажутся повторно использовать чужую воду для купания. 🤷🏼‍♀️При этом более 40 % НЕ ПРИНИМАЮТ ДУШ, прежде чем искупаться в бассейне и почти столько же людей НЕ МОЮТСЯ после него. ✅Я всегда поощряю любую физическую активность, в том числе плавание в бассейне, рекомендую это даже беременным. Но когда же у нас сформируется правильная культура его посещения! ✅Обработка и уход за бассейном, современное и правильное использование дезинфицирующих средств - это все правильно и прекрасно. Это 2/3 из всех необходимых составляющих для создания ЧИСТОГО И БЕЗОПАСНОГО бассейна. ✅Но еще одна треть - ЭТО ЛЮДИ и ИХ ПОВЕДЕНИЕ. ❓Зачем же нужно мыться ПЕРЕД тем, как идти купаться в общественном месте? ✅Душ с использованием моющих средств помогает удалить с тела пот, косметику, масла, следы мочи и фекалий. Это важно, потому как 1️⃣В абсолютном большинстве бассейнов, джакузи, аквапарков продолжает использоваться хлор для уничтожения болезнетворных микроорганизмов. 2️⃣Хлор является высокоэффективным дезинфицирующим средством. Тем не менее👉🏻 ❗️он воздействует НЕ на все патогены и НЕ работает мгновенно. Может требоваться от 1 минуты до нескольких дней для уничтожения некоторых возбудителей. ❗️Когда хлор вступает во взаимодействие с потом, мочой, вашими кремами, маслами и пр.веществами, могут создаваться более токсичные, иногда газообразные вещества, которые «зависают» над поверхностью воды и легко вдыхаются плавающими в бассейне людьми. Ухоженный бассейн с правильным содержанием хлора, с ЧИСТЫМИ ПЛОВЦАМИ внутри - не должен иметь сильного «химического» хлорного запаха. Ещё один важный момент в том, что если хлор будет связан с большим количеством примесей в бассейне, его может оказаться недостаточно для выполнения своей основной задачи - уничтожения болезнетворных микроорганизмов. ✅Мытье тела (с акцентом на перианальной области) помогает снизить риск заболеваний (острых кишечных инфекций в основном). Листаем фото👉🏻

Популярні новини зараз

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Показати ще

A post shared by Доктор Ольга Белоконь (@doctor_belokon) on

Далі фахівець пояснює, навіщо потрібно митися перед тим, як йти купатися у громадському місці.

"Душ з використанням миючих засобів допомагає видалити з тіла піт, косметику, масла, сліди сечі і фекалій. Це важливо, бо як: в абсолютній більшості басейнів, джакузі, аквапарків продовжує використовуватися хлор для знищення хвороботворних мікроорганізмів; хлор є високоефективним дезинфікуючим засобом. Може вимагатися від 1 хвилини до декількох днів для знищення деяких збудників. Коли хлор вступає у взаємодію з потом, сечею, вашими кремами, маслами та ін. речовинами, можуть створюватися більш токсичні, іноді газоподібні речовини, які "зависають" над поверхнею води і легко вдихаються плаваючими в басейні людьми. Миття тіла (з акцентом на перианальной області) допомагає знизити ризик захворювань (гострих кишкових інфекцій в основному).", - пише Ольга Білоконь.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Єфросиніна взяла під свою опіку зґвалтовану в Кагарлику дівчину.

Як повідомляв Знай.uа у Львові медики врятували життя дівчинці з "дзеркальними" органами - дві матки.

Знай.uа писав, в Запоріжжі батько звинуватив студента у зґвалтуванні 15-річної доньки - гінеколог приголомшив правдою.