Віруючі люди знають, що божа допомога і захист для дітей особливо важливі. Особистий ангел-охоронець завжди повинен супроводжувати дитину, і оберігати його від всіляких негараздів. Тому багато мам приділяють цілі години молитвам, і в їх дітей завжди все добре. Пропонуємо вам молитви за сина і за дочку. Моліться за своїх улюблених малюків, і вони будуть рости красивими, здоровими, розумними і радувати маму з татом.

Молитва за сіна


Молюся тобі, милосердний Боже! Прости мені гріхи мої. Немає нічого мені ближче і дорожче Твоєї всепоглинущої любові. Не за себе прошу – молю про сіна: Пішли йому достаток і спокій, нехай стані він справжнім чоловіком, коли увійде в законний вік свій. Врятуй його від заздрості та злоби, за нерозумність суворо не карай. І в цьому світі, грішному, своєю турботою не покидай. Амінь.


Молитва за доньку


Молю тебе, о Діво Пресвята, даруй здоров’я донечці моїй. Ти знаєш, про що душа мріє – Дай в житті їй більше ясних днів! Прошу їй щастя, краси, удачі та багато-багато радісних хвилин. І нехай вона менше гірко плаче. І нехай життя щасливо біжить. А якщо раптом когось ненароком вона образить, злоби не тая, я знаю: буде для неї уроком свята строгість і любов Твоя. І якщо вона по слабкості душевній не відразу свій шлях в житті знайде – Ти допоможи молитвою щоденною повернути Тобі до душі її політ. Амінь.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Де є материнська молитва, там жодне зло не торкнеться дитини

Пам'ятайте, батьківська молитва завжди має особливу силу. Бог милостивий до тих, хто до нього звертається. Тому не забувайте помолитися за здоров'я і благополуччя своєї дитини, щоб ангел-охоронець завжди супроводжував його, оберігав від негараздів і творив справжні дива.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, не дай бог разом під ікони — кому категорично заборонено хрестити дітей.

Як повідомляв Знай.ua потужний захист для сім'ї – молитви, які захистять близьких від нечестивого.

Також Знай.ua писав, сильна материнська молитва до Богородиці за дітей — як попросити захисту для своєї кровинки.