Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Номінал - 5 гривень.

Монету присвятили старовинному місту на Рівненщині, про яке перша письмова згадка датується 1100 роком.

Монета "Стародавнє місто Дубно" номіналом 5 гривень вводиться в обіг із 28 липня 2020 року, загальний тираж - 35 000 штук.

Монета виготовлена з нейзильберу. На ній зображена композиція з культових споруд Дубна, а також зображення князя Костянтина Острозького, адже місто входило до його володінь.

На аверсі монети розміщено: угорі напис Україна, під яким – малий Державний Герб України та праворуч рік карбування монети – 2020; ліворуч на дзеркальному тлі зображено Костянтина Острозького, праворуч від якого – герб Острозьких та номінал монети – 5 на тлі стилізованого Дубенського замку; унизу праворуч на тлі стилізованих хвиль напис – Костянтин/ Острозький; логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (унизу по центу).

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно
Показати ще

На реверсі монети вгорі праворуч – герб міста Дубно; на дзеркальному тлі обрису Дубенського замку зображено композицію з найцікавіших культових споруд міста Дубно, унизу праворуч на дзеркальному тлі написи: ДУБНО/ 920/ РОКІВ.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, НБУ заборонив російський рубль: що відбувається

Як повідомляв портал Знай.ua, НБУ випустив пам’ятну монету, присвячену Харківському музею імені Миколи Сумцова

Також Знай.ua писав про ТОП-5 найдорожчих золотих монет України