Уряд Російської Федерації планує скоротити витрати на анексований півострів. Окупація Криму і війна на Донбасі дорого обходяться Росії, тому Міністерством фінансів РФ було подано таку пропозицію. У 2021 році витрати планують урізати на 8,5 мільярдів рублів, в 2022 — на 9,1 млрд.рублів. Бюджет складе 76,1 мільярд рублів в наступному, 82,3 млрд. в 2020 році.

Російським урядом ще в 2014 році було схвалено виділення суми в розмірі 800 мільярдів рублів на розвиток Кримського півострова. Програма двічі була продовжена і зараз діятиме до 2024 року за умови скорочення витрат.

Крим, скріншот: Youtube
Крим, скріншот: Youtube

Зарплати в Криму не платяться, що впливає на зростання боргів з боку окупантів. Влада на півострові повідомила про заборгованості перед працівниками. Окупація триває з березня 2014 року, коли Росією був проведений "референдум", невизнаний Україною і світовим суспільством. Згодом проти Російської Федерації було введено низку економічних санкцій.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко втрачає калорії і нервові клітини через дитину: "Не пам'ятаю, коли…"

Зірка "Лісапетного батальйону" повідала про боротьбу з онкологією: "Немає жодної надії"

Анастасія Волочкова напiдпитку дала доступ Джигурді до найпотаємнішого: "Паніна не вистачає туди"

У Києві вогонь охопив огидну квартиру, пожежники оніміли від побаченого: "Жбурляли просто у вікно"

Показати ще

Дії Росії під час окупації Криму були розцінені Гаазьким трибуналом як військовий конфлікт проти України.

Нагадаємо, з 1 серпня будуть введені "касові апарати в смартфоні". Використання програмних розрахунково-касових апаратів на першому етапі буде ще не обов'язковим.

Як повідомляв "Знай.ua", від Зеленського вимагають негайних дій: людям - " карантинні" виплати, а чиновників - на детектори брехні.

Знай.ua писав, на пшеничному полі під Києвом з'явилася гігантська фігура пляшки Hlibny Dar!