Водойми Запорізької області перевірили на вміст холероподібних вібріонів. Всього фахівці взяли 81 пробу води. На наявність холероподібних вібріонів перевірили Азовське море, Дніпро, інші річки та озера, стічні води інфекційних лікарень та відділень медзакладів, а також міські очисні споруди.

Читайте Знай в Google News!

Про це повідомляється на сайті Запорізького обласного лабораторного центру.

Холероподібні вібріони знайшли в 13 пробах. Їх виявили в Азовському морі на пляжах Бердянська та Приазовського району, Дніпрі, річці молочній та озері Старичному, а також у стічних водах інфекційного стаціонару Мелітополя та бердянських міських очисних споруд.

Азовське море, фото: youtube
Азовське море, фото: youtube

Популярні новини зараз

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Показати ще

"Холероподібні вібріони виділені з 13 проб, що становить 16% від загальної кількості досліджених проб (2019 рік – з 14 проб або 16,7% проб). Серед позитивних 2 проби води Азовського моря (м. Бердянськ – 1, Приазовський район -1), 4 проби води річки Дніпро (м. Запоріжжя – 4), 4 проби води річки Молочна (м. Мелітополь – 2, Мелітопольський район - 2), 1 проба води Старичного озера та 1 проба стічних вод інфекційного стаціонару до знезараження у м. Мелітополі, 1 проба стічних вод, відібраних на Бердянських міських очисних спорудах до знезараження." Запорізький обласний лабораторний центр

У Запорізькому обласному лабораторному центрі нагадали, що холероподібні вібріони при попаданні в організм людини можуть викликати легкі захворювання гострими кишковими інфекціями.

"Холероподібним вібріонам притаманна властивість спричиняти поодинокі захворювання на гострі кишкові інфекції з легким перебігом, без ускладнень та які не схильні до широкого розповсюдження. Холероподібні вібріони не є збудником холери і не можуть викликати захворювання на холеру". Запорізький обласний лабораторний центр

Азовське море, скріншот: YouTube
Азовське море, скріншот: YouTube

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Кондратюк дав характеристику "новим обличчям" з команди Зеленського: "Вчитися треба після, а не до?"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Лесєв передбачив долю Лукашенка не залежно від результатів виборів: "Йому все одно ж*па"

Також "Знай.ua" писав, що на Донбасі біля позицій ЗСУ зафіксовано політ безпілотника виробництва РФ, звіт ООС