2020 рік підготував безліч випробувань для людей. Астролог Марина Скаді для УНІАН розповіла, чого чекати до кінця року і до чого готуватися, в тому числі політикам.

Читайте Знай в Google News!

" Так, нас чекає багато цікавого. З 15 серпня 2020 року по 10 січня 2021 року Уран, планета несподіванок і оновлень, знаходиться у фазі ретроградного руху і цю енергію можна використовувати для серйозних змін у своєму житті", - говорить експерт.

Крім того, в грудні 2020 року з'явиться Чорний місяць – негативна кармічна точка. Вона дасть руйнівні тенденції за словами астролога. Крім того, збільшиться ймовірність стихійних лих, авіакатастроф. Цілком можливі гучні наукові відкриття, революції, викриття, державні перевороти, зміни у світовій фінансовій системі.

"завершення 2020 року ознаменоване новим початком-закінчується старий і починається новий цикл для всього світу, для всіх сфер діяльності людини. Цілком можливі соціальні хвилювання, Боротьба за свої права, наукові відкриття. Деякі політики втрачають свою владу, навіть незважаючи на те, що вже багато років у державного апарату і відчувають себе впевнено в своїх кріслах. Будуть переглядатися різні програми у сфері освіти, науки, охорони здоров'я. З'єднання Юпітера і Сатурна у Водолії відкриє новий етап розвитку, вплине на міжнародні тенденції на найближчі 20 років", - говорить астролог.

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів "Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Резерв+ отримав важливе оновлення
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, "Свята Трійця" знаків Зодіаку зловить грошову удачу за хвіст.

Як повідомляв Знай. ua, топ знаків Зодіаку, які живуть в постійній напрузі.

Також Знай. ua писав, що Які знаки зодіаку вражають магнетизмом.