В Євпаторії на Кримському півострові сталася екологічна катастрофа - повністю висохло рожеве озеро Сасик-Сиваш. Від знаменитого водойми залишився тільки шар рожевої солі.

Про це повідомив місцевий активіст Ігор Курсов у Facebook-групі "Євпаторія сьогодні".

На його думку, причиною катастрофи став неконтрольований видобуток піску з кар'єру на березі озера. Незважаючи на те, що кар'єр був споруджений незаконно і не відповідав ніяким екологічним нормам, його щодня експлуатували у величезних масштабах масштабах. Щодня з нього вивозять до 1500 тонн піску в день, стало бути, за кілька років зникло півмільйона тонн піску, на місце якого з озера витікала вода.

"Євпаторія втратила в цьому році одну з своїх пам'яток,"Рожеве озеро",озеро просто зникло залишивши шар рожевої солі,за весь час його багаторічного існування це сталося в перші,причина цієї екологічної катастрофи проста,це піщаний кар'єр який в порушення всіх екологічних норм влаштований на березі озера Сасик-Сиваш ,з цього незаконного кар'єра вивозять самоскидами: пісок,і за скромними розрахунками 1500 тонн в день,якщо взяти 320 робочих дні в році це близько 500 тисяч тонн піску,якщо врахувати що вивозиться пісок вже кілька останніх років ,а місце піску займає вода ,стає зрозуміло чому зникла вода в Сасик-Сиваш,елементарно порушена екологія озера,зникнуть гніздування чайок,і водоплавної птиці,і все це неподобство відбувається під схвальне мовчання Кримської влади,і саме дивне так само міністерства екології Криму!" Ігор Курсів

Популярні новини зараз

Alyona Alyona опинилася у ванні з десятками голих красунь: "Нiкому не зізнавалася"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

Коментатори поста публікують фотографії, на яких в 2019 році озеро виглядає ще повноводним.

Нагадаємо, раніше екологічна катастрофа та онкології: чим небезпечний окупований Крим для материкової України.

Як повідомляв портал "Знай.uа", окупанти стрімко перетворюють Крим на другий Чорнобиль.

Також "Знай.uа" писав, що ву мережі поділилися красномовним фото з Криму.