Відомий астролог Павло Глоба дав поради на сьогодні, 9 вересня, для всіх Знаків Зодіаку. Це день він радить провести без зайвих планів і стратегій. Відповідний допис з'явився на сторінці Астрологічний інститут Павла Глоби в Іnstagram.

Читайте Знай в Google News!

Павло Глоба сьогодні, 9 вересня, сказав, що доля нічого не дає у вічну власність. І процитував Сенеку.

Глоба радить не планувати нічого важливого на цей день, так як наслідки можуть бути непередбачувані. Намагайтеся ніде не спізнюватися, щоб відповідати духу часу.

зоряне небо, фото Pxhere
зоряне небо, фото Pxhere

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала, чим годує Арсена Мірзояна теща: за вуха не відірвати

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Зірки "Жіночого кварталу" роздяглися для Playboy: три красуні і Гарік Корогодський

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Показати ще

Що стосується хвороб цього дня - вірогідні загострення хвороб горла, верхніх дихальних шляхів і верхніх кінцівок.

Глоба попередив, що краще не бачити снів в цей день. Якщо снів багато, ви на помилковому шляху. Побачити багато одягу на собі-знак обману.

Буря, грім - до неприємностей. Втратити гудзик-знак позбавлення від поганих знайомств. Всі прикмети пов'язані з водою означають матеріальні проблеми.

Сприятливими 9 серпня будуть наступні кольори: сірі тони. Відмовтеся від яскравого і строкатого, а також від поєднання чорного і білого. Не рекомендується носити головні убори.

Що стосується харчування, то у середу, 9 вересня корисні продукти багаті кислотою. Їжа повинна бути легкою і повітряної. Бажано обмежити кількість рідини.

View this post on Instagram

Судьба ничего не дает в вечную собственность. (Сенека) 9 сентября 💌 Не планируйте ничего важного на этот день, так как последствия могут быть непредсказуемы. Старайтесь нигде не опаздывать, чтоб соответствовать духу времени. 🚑 Вероятны обострения болезней горла, верхних дыхательных путей и верхних конечностей. 🍀 Буря, гром - к неприятностям. Потерять пуговицу - знак избавления от дурных знакомств. Все приметы связанные с водой означают материальные проблемы. 🛏 Лучше не видеть снов в этот день. Если снов много, вы на ошибочном пути. Увидеть много одежды на себе - знак обмана. 🍽 Полезны продукты богатые кислотой. Еда должна быть легкой и воздушной. Желательно ограничить количество жидкости. 👗👠 Благоприятны серые тона. Откажитесь от яркого и пестрого, а также от сочетания черного и белого. Не рекомендуется носить головные уборы. #ПавелГлоба #АстрологическийИнститутПавлаГлобы #Institut_Pavla_Globy #астрология #институтастрологии #астрологмосква #гороскоп #школаастрологии #обучениеастрологии #астролог #самопознание #школаглобы #авестийскаяшколаастрологии #авестийскаяастрология #астропрогноз #сентябрь2020 #астрологияонлайн #сонник #прогнознакаждыйдень

A post shared by АИ Павла Глобы (@institut_pavla_globy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що астрологи склали любовний гороскоп на 24 серпня для всіх знаків Зодіаку

Як повідомляв портал "Знай.uа", весілля японської принцеси і простолюдина вкотре не відбулося

Також, "Знай.uа" писав, що подружжя прожило разом 65 років і відкрило секрет любові