На сторінці астрологічного інституту Павла Глоби в соцмережі Instagram опублікували прогноз на сьогодні, 11 вересня. Дізнайтеся, до чого готується в цей день, від чого краще відмовитися і що надіти.

Читайте Знай в Google News!

"Добре, коли у вашому домі в цей день розпускається квітка, або вам хтось несподівано подарує квітку в горщику - знак радості і щастя. Будьте добрими і милосердними в цей день, приділяйте більше часу сім'ї та дітям. Постарайтеся пробачити своїм кривдникам.

Якщо ви захворіли сьогодні, то поправитися швидко не вийде.

Прокинутися під спів птахів - знак великої радості і удачі. На вас впало перо птиці - до виграшу, багатства. Якщо на вас падають листя з дерев - до неприємностей.

Популярні новини зараз

Син Тарзана відповів за себе і скривджену маму: "Ти в раю..."

Анастасія Волочкова напiдпитку дала доступ Джигурді до найпотаємнішого: "Паніна не вистачає туди"

Прикутий до ліжка Моїсеєв став повним жебраком - друзі забули, концертів немає: що чекає на "голубую луну"

Львівщину косить хвороба, небезпечніша за коронавірус: "Помножте на вісім"

Показати ще

Конкретні сни - віщі. Чим яскравіше сон, тим швидше він збудеться. Якщо ви бачите уві сні близьких людей, значить, з ними щось трапиться.

Корисні: молоко, морква, гриби, сир, мед, каші з маслом. Не рекомендується тваринна їжа.

Сприятливі білий, жовтий і рожевий кольори. Відмовтеся від чорного, синіх і коричневих тонів", - йдеться в повідомленні, опублікованому в соцмережі.

View this post on Instagram

Достаточно одного ребенка, чтобы заполнить весь дом и двор. (Марк Твен) 11 сентября 💌 Хорошо, когда в вашем доме в этот день распускается цветок, или вам кто-то неожиданно подарит цветок в горшке - знак радости и счастья. Будьте добрыми и милосердными в этот день, уделяйте больше времени семье и детям. Постарайтесь простить своих обидчиков. 🚑 Если вы заболели сегодня, то поправиться быстро не получится. 🍀 Проснуться под пение птиц - знак большой радости и удачи. На вас упало перо птицы - к выигрышу, богатству. Если на вас падают листья с деревьев - к неприятностям. 🛏 Конкретные сны - вещие. Чем ярче сон, тем быстрее он сбудется. Если вы видите во сне близких людей, значит, с ними что-то случится. 🍽 Полезны: молоко, морковь, грибы, творог, мед, каши с маслом. Не рекомендуется животная пища. 👗👠 Благоприятны белый, желтый и розовый цвета. Откажитесь от черного, синих и коричневых тонов. #ПавелГлоба #АстрологическийИнститутПавлаГлобы #Institut_Pavla_Globy #астрология #институтастрологии #астрологмосква #гороскоп #школаастрологии #обучениеастрологии #астролог #самопознание #школаглобы #авестийскаяшколаастрологии #авестийскаяастрология #астропрогноз #сентябрь2020 #астрологияонлайн #сонник #прогнознакаждыйдень

A post shared by АИ Павла Глобы (@institut_pavla_globy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Глоба дав застереження для всіх знаків Зодіаку - гарний час для навчання, але небажане для будь-яких сновидінь.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що астролог Глоба попередив знаки Зодіаку про вирішальний день.

Також портал "Знай.ua" писав, що Глоба показав, як зірки вплинуть на всі знаки зодіаку.