Українська телеведуча Юлія Бориско, найбільш відома як дикторка новин ТСН, була звільнена з телеканалу 1+1. З моменту офіційної заяви з цього приводу минуло лише кілька днів — однак жінка вже знайшла у собі трохи сил, аби прийти в себе. При цьому Бориско не приховує того факту, наскільки втрата роботи стала серйозним викликом для неї та поділилася власними переживаннями.

Читайте Знай в Google News!

Про свої почуття Бориско розповідає на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Щоб пережити розлучення зі стабільною і змолоду омріяною роботою, я писатиму. Про відчуття в час змін. І цей літературний супровід - моє плече кожному, хто є чи буде у схожій ситуації. Адже криза - така ж важлива, як і щастя", — пояснює свою мотивацію поділитися зі світом наболілим Бориско. 

Популярні новини зараз

Столичний водій "євробляхи" змусив киян давитися від сміху, навіть дивитися соромно: "Нічого особистого"

У Львові зникла 8-річна крихітка, місто на вухах: "Вийшла вранці зі школи і зникла"

Лікар розкрив деталі моторошної трагедії, в якій п`яний майор покалічив курсанток: "Знайшли ще чотирьох"

Зірка радянського кіно поховає другу жінку у своєму житті: набагато молодшу і ріднішу

Показати ще

View this post on Instagram

1) Подячний передефірний погляд "к небесі" - за те, що я нарешті на роботі (зміни чотирьох вечірніх ведучих тепер поділені по три дні). 2) Післяефірний щасливий гармидер думок. *** ТСН-16:45, ТСН-19.30 ще завтра і 19:30 в суботу - мої насичені особистим драйвом, креативом журналістів і онлайн-гостями будні. До карантину ці відчуття (за 22 роки в журналістиці на зарплаті) були дещо запилюжені і яскраво спалахували лише на виборах та в революції. А зараз ми з колегами фактично святкуємо свою можливість бути не вдома і бути у справі. Це - наче школа чи універ, наче пісочниця. Бо серед хронічних туманних перспектив і екзистенційних викликів - люди відкладають свої хатні проблеми, відволікаються і усміхаються одне одному)

A post shared by Юлія Бориско (@boryska_) on

"У мене вже були три кризи, з тих, що ділять життя на "до" і "після". Перші дві пережила у вирі емоцій і звинувачень, вдаючи на публіці, що я сильна. Третю - хворобу і смерть мами - без вдавання, вже на тонших хвилях: з усією підтримкою, на яку була здатна, але без егоїзму, з його характерним акцентом на "я і моя втрата". Відтоді 10 років минуло. Цю кризу - четверту - маю намір пройти з іще більшим рівнем свідомості і довіри до життя", — розповідає звільнена жінка.

Подекуди Бориско вже може похвалитися першими досягненнями, але, очевидно, їй досі важко.

"Поки що з досягнень: вернувся сон і майже минув дерматит на обличчі, який більше року робив мене схожою на Йова.

Пригадуєте Йова, того, що з Біблії? В цього безгрішного, богомільного "мультимільярдера" Сатана з дозволу Бога забрав все багатство і дітей, ще й проказою заразив. Тільки жінку залишив, щоб ходила і добивала: "Прокляни Бога - хоч помреш швидше". Йов сильно і патетично істерив та шкодував себе, але Бога не зрікся і тому для всіх подальших поколінь - маладєц.

Безсмертне послання Йова: "Чи ж ми прийматимемо від Бога лише добре, а злого не приймем?!" - надихало багатьох художників і письменників. Найбільше мені подобається, як його осмислив фантаст Тед Чан в крутезній утопії "Пекло - це відсутність Бога".

"Прийняти і не метушитись" - це мені зараз інтуїтивно ближче, ніж "шукати і не здаватись". Побути трохи Йовом - дозволити собі сповільнитись і закріпити свою віру.

Цілими днями я блукаю містом і водночас руїною колишньої кар'єри. Так із тіла і психіки виходять токсини", — ділиться непростим досвідом ексведуча ТСН.

View this post on Instagram

Про період "сама не своя" після періоду "своя, не сама". 🔆Щоб пережити розлучення зі стабільною і змолоду омріяною роботою, я писатиму. Про відчуття в час змін. 🔆І цей літературний супровід - моє плече кожному, хто є чи буде у схожій ситуації. Адже криза - така ж важлива, як і щастя. 🔆On the rebound - кажу я про себе сьогоднішню. Зазвичай в інґліш-спікінь світі так характеризують стрес і сум'яття після закінчення романтичних стосунків. Але ця ж фраза (в США) може означати "getting better", одужання. Мені зараз близький цей подвійний символізм. 🔆У кризі закладена сила росту. Удари долі і є життєвими іспитами, яких ще ніхто не уник. 🔆У мене вже були три кризи, з тих, що ділять життя на "до" і "після". Перші дві пережила у вирі емоцій і звинувачень, вдаючи на публіці, що я сильна. Третю - хворобу і смерть мами - без вдавання, вже на тонших хвилях: з усією підтримкою, на яку була здатна, але без егоїзму, з його характерним акцентом на "я і моя втрата". 🔆Відтоді 10 років минуло. Цю кризу - четверту - маю намір пройти з іще більшим рівнем свідомості і довіри до життя. 🔆Поки що з досягнень: вернувся сон і майже минув дерматит на обличчі, який більше року робив мене схожою на Йова. 🔆Пригадуєте Йова, того, що з Біблії? В цього безгрішного, богомільного "мультимільярдера" Сатана з дозволу Бога забрав все багатство і дітей, ще й проказою заразив. Тільки жінку залишив, щоб ходила і добивала: "Прокляни Бога - хоч помреш швидше". Йов сильно і патетично істерив та шкодував себе, але Бога не зрікся і тому для всіх подальших поколінь - маладєц. 🔆Безсмертне послання Йова: "Чи ж ми прийматимемо від Бога лише добре, а злого не приймем?!" - надихало багатьох художників і письменників. Найбільше мені подобається, як його осмислив фантаст Тед Чан в крутезній утопії "Пекло - це відсутність Бога". 🔆"Прийняти і не метушитись" - це мені зараз інтуїтивно ближче, ніж "шукати і не здаватись". Побути трохи Йовом - дозволити собі сповільнитись і закріпити свою віру. 🔆Цілими днями я блукаю містом і водночас руїною колишньої кар'єри. Так із тіла і психіки виходять токсини. Далі буде... 🧡Фото - @nadinberezovska🧡

A post shared by Юлія Бориско (@boryska_) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше у Києві пограбували гендиректора "1 + 1 Продакшн".

Як повідомляв портал Знай.ua, Відома українська телеведуча "1+1" Неля Шовкопляс заразилась covid-19: назвала всіх контактних осіб.

Також Знай.ua писав, що Ведуча "1+1" Алла Мазур перемогла рак і вперше показала, як змінила її важка хвороба.