Екологи і юристи стали на захист диких тварин, яких вбивають домашні коти. Відтепер власники пухнастих мисливців каратимуть за не втихомирені інстинкти.

У Нідерландах вирішили судити господарів, чиї кішки полюють і тим самим "шкодять біорізноманіттю".

У Нідерландах вирішили судити господарів, чиї кішки полюють і тим самим "шкодять біорізноманіттю". У ролі обвинувачів на процесі виступлять природоохоронні НКО, повідомляє "Європульс".

Відзначається, що до відповідальності притягнуть не всіх господарів, а лише тих, вина вихованців яких буде встановлена. За директивами Євросоюзу, котів можуть звинуватити в руйнуванні місцевих екосистем. Власників таких тварин попросять втихомирювати мисливські інстинкти вихованців - наприклад, не випускати кішок з квартир.

За оцінками фахівців, жертвами котів в країні щорічно стають близько 140 мільйонів диких тварин. При цьому половину з них вбивають домашні тварини, у яких є дах і їжа. Вони становлять загрозу для 370 видів, що населяють природу Нідерландів - від птахів до риб і кажанів.

Популярні новини зараз
В Україні готують пенсійну реформу – старенькі мають зрадіти новим виплатам Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради
Показати ще