Кожному знайоме відчуття, коли начебто добре поїв і раптом знову у шлунку різкий голод. Перелік продуктів, які часом можна вважати дієтичними, але вони лише підсилюють апетит і провокують ранній голод.

Читайте Знай в Google News!

Про це йдеться у пабліку для схуднення в instagram, з допомогою якого кожен місяць худне більше 1000 дівчат. Деякі хитрощі слід знати кожному, хто має хоч трохи зайвої ваги. За словами нутриціолога професіонала з досвідом роботи більше 5 років, ми часто допускаємось помилок у харчуванні просто через те, що не знаємо.

Вівсяне печиво з сухофруктами, фото kakprosto.ru
Вівсяне печиво з сухофруктами, фото kakprosto.ru

Популярні новини зараз

Олена Зеленська на виборах зробила те, на що не наважувалася жодна перша леді: на одній хвилі з українцями

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

🍯Фрукти / сухофрукти / мед. Худнуть часто налягають на фрукти, мед. Але ж це прості вуглеводи, які швидко віддають організму свою енергію і тому надлишки калорій прямо йдуть в запаси.

🍚Пластівці / швидкі каші. Також помилкою є вживання різних пластівців, швидко-розчинних каш. Як правило, такі пластівці зроблені з борошна або максимально оброблені на заводі. Вони позбавлені важливої частини зерна, що дає ситість-клітковини. Тому дуже швидко згорають і викликають голод.

🌾Батончики-мюслі. В основній своїй масі ці батончики зроблені з повітряних пластівців, позбавлених клітковини, що відповідає за тривалу ситість. Залиті цукровим сиропом або медом або фруктозою з додаванням великої кількості сухофруктів. Всі ці продукти мають високий глікемічний індекс і викликають швидкий голод.

ягідний смузі, фото pixabay
ягідний смузі, фото pixabay

🍎Фруктові смузі, соки. Випивши хоч півлітра фруктової м'якоті, ви не отримаєте тривале насичення. Від фруктових смузі і соків дуже легко набрати вагу. Оскільки в них дуже багато цукру і зовсім немає ситості, тому що вони є простими вуглеводами.

🍜Рис / картопля / м'які макарони. Якщо ви стежите за вагою не варто налягати на ці гарніри. 100 грамів готового продукту містять простих вуглеводів еквівалентних п'яти чайним ложкам цукру.

📌І окремо про варений гарбуз і буряк. Ці овочі неймовірно корисні і поживні, але мають високий глікемічний індекс і також швидко віддають свою енергію, що провокує швидкий голод. Їжте ці овочі в поєднанні з білковою їжею і тоді вони відмінно впишуться в раціон.

View this post on Instagram

ДИЕТИЧЕСКИЕ ПРОДУКТЫ, ВЫЗЫВАЮЩИЕ ГОЛОД. ⠀ Вам знакомо чувство, когда вроде бы хорошо поел и вдруг снова резкий голод? ⠀ ⚠️Сегодня делюсь с вами списком продуктов, которые мы порой считаем диетическими, но они лишь усиливают аппетит и провоцируют ранний голод. ⠀ 👍Нашла для вас эту ценную инфу у Надежды, нутрициолога профессионала с опытом работы более 5 лет. Вот её страничка в инстаграм @Expert_po_figure ⠀ 👇Сохраняйте, записывайте: ⠀ 🍯Фрукты/сухофрукты/мёд. Худеющие часто налегают на фрукты, мёд. А ведь это простые углеводы, которые быстро отдают организму свою энергию и поэтому излишки калорий прямиком идут в запасы. ⠀ 🍚Хлопья/быстрые каши. Также заблуждением является употребление различных фитнес-хлопьев, быстро-растворимых каш. Как правило, такие хлопья сделаны из муки или максимально обработаны на заводе. Они лишены важной части зерна, дающей сытость - клетчатки. Поэтому очень быстро сгорают и вызывают голод. ⠀ 🌾Батончики-мюсли. В основной своей массе эти батончики сделаны из воздушных хлопьев, лишённых клетчатки, отвечающей за длительную сытость. Залиты сахарным сиропом или мёдом или фруктозой с добавлением большого количества сухофруктов. Все эти продукты имеют высокий гликемический индекс и вызывают скорый голод. ⠀ 🍎Фруктовые смузи, соки. Выпив хоть пол-литра фруктовой мякоти, вы не получите длительное насыщение. От фруктовых смузи и соков очень легко набрать вес. Поскольку в них очень много сахара и совсем нет сытости, т.к. они являются простыми углеводами. ⠀ 🍜Рис/картофель/мягкие макароны. Если вы следите за весом не стоит налегать на эти гарниры. 100 граммов готового продукта содержат простых углеводов эквивалентных пяти чайным ложкам сахара. ⠀ 📌И отдельно про варёную тыкву и свёклу. Эти овощи невероятно полезны и питательны, но имеют высокий гликемический индекс и также быстро отдают свою энергию, что провоцирует скорый голод. Ешьте эти овощи в сочетании с белковой пищей и тогда они отлично впишутся в рацион. ⠀ ⚡Хотите больше полезняшек для стройности? Заходите и подписывайтесь на Надежду 👉 @Expert_po_figure. ⠀ С ней каждый месяц худеет больше 1000 девчонок и она готова делиться своими знаниями и хитростями с вами❤️

A post shared by Самый Полезный Зож-Паблик📝 (@goodfood_shpargalki) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, насолити колишньому, зробити пластику, "продати" себе – як соціальні мережі змінюють життя.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв: татуювання для дівчат – що робити, а що краще немає.

Також портал "Знай.ua" писав, що українська Кардашьян позбулася купальників і показала свої "диньки" з "персиком".