Доктор Євген
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧитайте Знай в Google News!
"Якщо сякаєшся - пальці личить витерти у сорочку, а не у загальну скатертину. Це одне з правил етикету для дітей 15 століття. Британська бібліотека опублікувала книгу "хороших манер", якій понад 500 років! Ось що радили дітям: "не вивергайся за столом, ніби у тебе квасоля в горлі", "не смійся", "не говори занадто багато".", - написав Комаровський.
Доктор Комаровський пояснив для чого потрібен етикет:
⠀
1. Етикет – це не тільки культура вищого суспільства. Дотримуючись правил етикету за столом (миття рук, мовчання під час прийому їжі, правильна поза) ми робимо трапезу безпечною, гігієнічною, а також покращуємо процес травлення. Тобто базові правила етикету створені для зручності і безпеки.
⠀
2. Поясніть дитині причинно-наслідкові зв'язки між правилом і реальним життям. "Сядь прямо, постав ноги рівно!" А він все одно не розуміє? Тоді можна, наприклад, подивитися дитячі книги з картинками про шлунково-кишковий тракт.
⠀
3. "Коли я їм, я - глухий і німий". Це прислів'я малюки з пелюшок чують від бабусь. Запитайте у малюка, чи знає Він що означає "Глухий і німий". Розбирайте по словах навіть звичні для вас приказки.
⠀
4. Оточення - головний приклад для дитини. Тому важливо: за сімейним обідом, наприклад, не класти телефон на стіл і не відволікатися. Нехай такі "звані обіди" будуть хоча б щотижневою традицією!
⠀
5️. Пограємо в "кішки-мишки"? Сідаємо за обід і уявляємо, що на колінах у нас царствено сидить кішка, а на спині — мишки. Наше завдання - сидіти рівно, щоб не придавити кішку і не притиснути мишку.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо,
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що