Українські школи можуть відмовитись від 12-бальної шкали оцінювання під час дистанційного навчання. Таку можливість визначено у законі про повну загальну середню освіту.

Читайте Знай в Google News!

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

У документі зазначається, що освітні заклади можуть оцінювати учнів за власною шкалою. Однак згодом ця шкала має бути переведена у бали.

Навчання у школі, фото: pixabay.com
Навчання у школі, фото: pixabay.com

Популярні новини зараз
ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

"Згідно із частиною четвертою статті 17 Закону за вибором закладу освіти оцінювання може здійснюватися за власною шкалою оцінювання результатів навчання учнів. У разі запровадження закладом освіти власної шкали оцінювання результатів навчання учнів ним мають бути визначені правила переведення до системи оцінювання, визначеної законодавством. З огляду на зазначене МОН не рекомендує застосовувати шкалу «зараховано»/«не зараховано» до тематичного (семестрового, річного) оцінювання предметів інваріантної складової." МОН

Таке оцінювання вчителі можуть використовувати для предметів "Фізична культура", "Трудове навчання", "Образотворче мистецтво", "Музичне мистецтво", "Основи здоров’я" та інших окремих предметів варіативної складової.

Раніше МОН рекомендували школам самостійно вирішувати питання про перенесення канікул з урахуванням епідеміологічної ситуації. Також рекомендується ввести гнучку структуру освітнього процесу. Водночас прем'єр Денис Шмигаль 1 вересня заявив, що батьки самостійно зможуть вибрати форму навчання дітей. За його словами, в Україні можна здобувати середню освіту як у традиційній, так і дистанційній, екстернатній або домашній формі.

Денис Шмигаль, скріншот YouTube
Денис Шмигаль, скріншот YouTube

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, в Україні МВС ввело водійські права і техпаспорт нового зразка: як довго будуть дійсними старі документи

Як повідомляв портал "Знай.ua", Зеленський згадав старі лозуги про "посадки навесні", українці скептично усміхнулися: "Текст із "Розсміши коміка"? Вова, навіщо..."

Також "Знай.ua" писав, що як розрахувати розмір майбутньої пенсії: у ПФУ розповіли про електронні послуги