Прийти до компромісу сторони ніяк не можуть, оскільки Москва наполягає на проведенні виборів на окупованих територіях до повернення Україні контролю над державним кордоном, а Київ — після. Тим часом керівники української делегації Леонід Кравчук і Вітольд Фокін пропонують рецепти розв'язання проблеми, неприйнятні для значної частини суспільства. Експерти прогнозують, що такий розвиток подій може призвести до загострення в зоні військового конфлікту на сході України.

Інша небезпека — це новий сплеск епідемії COVID-19, який очікується в кінці жовтня і листопаді. Найгірше те, що тепер епідемія буде накладатися на сезонні захворювання, такі, як грип і ГРВІ. Одні хвороби загострять інші, а лікарям буде дуже важко провести межу між ними.

Принаймні, в економіці нічого катастрофічного очікувати не доводиться. Гривня, за всіма прогнозами, утримається на колишньому рівні. Однак, як це зазвичай буває восени, подорожчає газ — а значить, і все, так чи інакше пов'язане з ним.

Місцеві вибори, призначені на 25 жовтня, ведуть до загострення політичних пристрастей, які можуть привести до прямого насильства. Нещодавно ми вже спостерігали таке насильство на прикладі зіткнень між «азовцями» та прихильникам народного депутата Іллі Ківи — але зовсім не факт, що цей бій виявиться останнім.

Популярні новини зараз
У вашій скарбничці могли завалятися тисячі гривень: на які монети полюють колекціонери Романенко застеріг владу від наближення поразки: "Закінчити, як УНР у 1919 році" 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери Українським сім'ям виплатять по 1000 доларів: хто та як може подати заявку на допомогу
Показати ще

Нарешті, монобільшість у Верховній Раді показує себе все менш і менш ефективною, так що прихильникам президента Зеленського все частіше доводиться укладати альянси з іншими фракціями — а це не дуже добре позначається на репутації глави держави. Ряд політологів допускає можливість втрати ним підтримки більшості нардепів — і тоді ж до всіх інших проблем України чекає парламентська криза.

Раніше повідомлялося про зростання рейтингу партії «Опозиційна платформа — За життя».

Також головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко допускав можливість посилення карантину.