Як вже повідомляли представники нової політсили, це проплачене зібрання – справа рук опонентів, які не можуть змиритись із високими рейтингами «Рівне Разом», пише Rivne.media

Також є інформація про можливе проведення не лише мітингу, але й силових акцій. Дізнавшись про це, політична партія «Рівне Разом» виступила із заявою про те, що представники влади хочуть скористатись недосконалістю нового виборчого законодавства і різними способами намагаються не допустити до реєстрації для участі у місцевих виборах нову політичну партію.

У «Рівне Разом» пояснюють, що усе через конфлікт, який мав місце ввечері 24 вересня, в останній день реєстрації кандидатів. Тоді під час подачі документів виявили технічні описки і звернулись з заявою до членів ТВК, аби ті повернули перший варіант. Однак, через тиск з боку конкурентів «Рівне Разом», члени комісії не вернули його представникам партії, а поклали у сейф. Тоді юрист політсили подав новий пакет документів, уже відредагований варіант, встигнувши це зробити у встановлений законодавством термін.

Представники «Рівне Разом» переконані, що їх опоненти діють всупереч закону. Вони вважають, що це все роблять через те, що у нової політичної сили, згідно із результатами соцопитувань, рейтинги не гірші, аніж у пропрезидентської партії, а законних методів для дискредитації конкурентів – не знайшли.

Небайдужі рівняни можуть прийти під стіни Рівненської ТВК (вулиця Шевченка,45), аби підтримати «Рівне Разом».

Популярні новини зараз

Олена Зеленська заговорила про рівні права для людей, до чого потрібно прагнути вже зараз: "Не про почуття жалю"

Красуня з модельною зовнішністю: чому Андрій Шевченко роками ховав від усіх свою дружину

Олег Винник втратив близьку людину, бо не зміг оплатити операцію: "У мене цих грошей не було"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще