Як виявилося, визначити фактичне споживання "блакитного палива" в окремій квартирі - неможливо, якщо було встановлено загальнобудинковий вузол обліку. Таким чином окремому споживачеві може нараховуватися зайва абонентська плата за використаний природний газ. Рішення даної проблеми тільки одне - установка індивідуального лічильника.

Читайте Знай в Google News!

Про це нагадує українцям Міністерство юстиції.

лічильник газу, скріншот з відео
лічильник газу, скріншот з відео

Рішення одне - встановлення індивідуального лічильника газу. Однак за чий рахунок це пропонують робити? Законом" Про забезпечення комерційного обліку природного газу" визначено, що фінансування робіт з оснащення лічильниками газу населення здійснюється, зокрема, за рахунок коштів суб'єктів господарювання, які здійснюють розподіл природного газу на відповідній території.

Популярні новини зараз

Скандальну Галину Третьякову за хамство можуть позбавити депутатського мандату

"Танці з зірками" залишили одразу дві пари, Джамала і Стас Горуна залишилися за бортом - "Melovin наступний"

Собака, схожа на пельмень, рекордно схудла: таке під силу не кожній людині

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Показати ще

Газорозподільні підприємства зобов'язані забезпечити установку лічильників газу для населення, що проживає в квартирах і приватних будинках, в яких газ використовується для підігрівання води і приготування їжі.

Показники лічильника, скріншот: YouTube
Показники лічильника, скріншот: YouTube

Відповідно до Закону "Про захист прав споживачів" держава:

- забезпечує споживачам захист їх прав;

- надає можливість вільного вибору продукції, отримання знань і кваліфікації, необхідних для прийняття самостійних рішень при придбанні та використанні продукції відповідно до їх потреб;

- гарантує придбання або отримання продукції іншими законними способами в обсязі, що забезпечує рівень споживання, достатній для підтримки здоров'я і життєдіяльності.

Відповідно до зазначеного закону права споживача вважаються в будь-якому випадку порушеними, якщо виконавець послуги нав'язує такі умови отримання послуги, які ставлять споживача в нерівне становище в порівнянні з іншими споживачами, порушується принцип рівності сторін договору, ціна продукції визначена неналежним чином.

Якщо споживач сплачує за газопостачання за встановленими тарифами, в яких передбачено витрати на встановлення лічильників газу, в тому числі індивідуальних, то відповідач зобов'язаний надавати послуги, які було оплачено.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, трудова книжка: де повинна зберігатися і кому варто серйозно поговорити з роботодавцем.

Як повідомляв Знай.uа, жодна експертиза за 3,5 роки не встановила збиток від формули " Роттердам+" - ЗМІ.

Знай.uа писав, у Харкові СІЗО продав перші сертифікати на елітні камери - "подарунок" з комфортом.