Разом з рятувальниками з пожежами боряться також і волонтери Національного корпусу. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі Андрій Білецький.

Патріоти "Нацкорпусу"
Патріоти "Нацкорпусу"

За інформацією лідера Нацкорпусу, волонтери спільно з ДСНС ліквідували загоряння в селищах Сиротине та Метьолкіне. Також Луганський осередок організував координаційний штаб зі збору гуманітарної допомоги для постраждалих. Наразі триває збір речей першої необхідності.

Патріоти "Нацкорпусу"
Патріоти "Нацкорпусу"

«Націоналіст – це той, хто діє! Ми мовчки робимо свою справу там, де потрібні землякам. Всі інші знімуть для вас серіал чи політичну рекламу, де розкажуть, як вони допомагають», - зазначив Білецький.

Популярні новини зараз
Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Пенсіонерка опинилася у ліжку незнайомця: страшна помилка працівників лікарні дорого обійшлася Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен
Показати ще

За інформацією ДСНС, найбільш складна обстановка склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти. За попередніми оцінками орієнтовна площа, пройдена вогнем, складає понад 19 тис. га.