В Україні традиційно в кінці жовтня будуть переводити час, з літнього на зимовий. 25 жовтня о четвертій ранку за київським часом вся країна переведе годинникову стрілку на одну годину назад. Варто зазначити, що переведення часу в 2020 році збігається з днем ​​проведення місцевих виборів - то ж врахуйте це перед тим, як відправитися на дільниці.

Читайте Знай в Google News!

Дія літнього часу в Україні закінчується згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок відрахування часу на території України". Як встановили народні депутати ще в 1996 році, на території України щорічно двічі на рік переводять стрілки годинника. В останню неділю березня - на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня - на 1 годину назад.

Годинник уніан
Годинник уніан

Переведення годинника варто враховувати під час планування свого дня і тим, хто збирається 25 жовтня відправитися в подорож.

Медики відзначають, що перехід на зимовий час може негативно відбитися на самопочутті людей і багато в даний час можуть стикатися з безсонням і навіть проявами депресії.


Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що Кернес став кандидатом у мери Харкова з лікарняного ліжка в Німеччині

Також, "Знай.uа" писав, що Кличко зганьбився з черговою велодоріжкою, кияни в подиві