Вибори будь-якого рівня завжди розкривають чимало людей з цікавими долями. Кого тільки не зустрінеш в числі кандидатів. Вибори цього року здивують киян кандидатом з дуже нестандартною долею. Зокрема, на вибори до Київради виставила свою кандидатуру 33-річна Аліна Сарнацька, яка раніше працювала у сфері секс-послуг.

Аліні довелося пропрацювати в секс-сфері 8 років. На цей крок її штовхнуло безробіття і жахливе матеріальне становище. З цього бізнесу дівчата виходять рідко, але Аліні це вдалося. Згодом, вона кинула сферу інтим-послуг і стала активісткою. Останні 5 років дівчина допомагає наркозалежним, а також дівчатам, які також були залучені в сферу інтим-послуг.

Сарнацька також веде активну боротьбу з COVID-19. Зокрема, цього року їй вдалося зібрати гроші на покупку масок, дезінсекторів та інших засобів індивідуального захисту для працівниць інтим-сфери. Сарнацька балотується від політичної партії "Демсокіра".

Нагадавши, Знай писав, що українська столиця потрапила в топ-40 міст з найбруднішим повітрям, зайнявши 33 місце. Зараз індекс забруднення повітря в Києві становить 71 при нормі в 50. Більш того, столиця України буквально оточена смогом: поруч знаходиться Москва (31 місце), Ліма в Перу (32 місце), Шеньчжень в Китаї (35 місце) і ялина-Кувейт в Кувейті (34 місце).

Популярні новини зараз
Повний блекаут для росії: відьма Марія Тиха передбачила розвал агресора Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться" Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку
Показати ще

Також Знай повідомляв, що в Києві сильна злива наробила лиха. Вода стояла у дворах і на вулицях, а потужні потоки стали причиною зникнення сміттєвих контейнерів. Так на Оболоні сміттєві "дзвіночки" попливли.

Нещодавно Знай передавав, що в День народження президента Російської Федерації Володимира Путіна, в середу, 7 жовтня, українці зібралися під російським посольством у Києві.