В офіційному Instagram-акаунті відомого лікаря-педіатра Євгена Олеговича Комаровського був опублікований черговий "Питання-відповідь". Зокрема, зараз ведучий телепередачі "Школа доктора Комаровського" відповів на питання: "Моєму малюкові 6 (майже 7) місяців. Проблеми з укладанням спати. Качаємо його хвилин по 20-30. Він вже великий, хочеться, щоб засинав сам. Як його привчити?".

Читайте Знай в Google News!

Також користувач додав, що в період з 1,5 до 3 місяців дитина засинала самостійно, проте потім після щеплення у малюка піднялася температура, він вередував і доводилося качати, що тепер відбуватися за звичкою.

У відповідь доктор заявив, що в самій фразі про те, що дитя доводилося качати через піднялася температури, є принципова помилка, так як ефективний алгоритм допомоги при піднятті температури не передбачає гойдання, адже в цьому немає нічого природного.

View this post on Instagram

Вопрос:⁣ Моему малышу 6 (почти 7) месяцев. Проблемы с укладыванием спать. Качаем его минут по 20-30. Он уже большой, хочется, чтобы засыпал сам. Как его приучить? К слову, раньше он засыпал сам, примерно месяцев с 1,5 до 3. В 3 нам поставили прививку, поднялась температурка, естественно, капризничал и приходилось качать. После этого стал требовать укачиваний каждый раз.⁣ ⠀⁣ Ответ:⁣ Прежде всего должен заметить, что есть принципиальная ошибка в вашей фразе «поднялась температурка, естественно, капризничал и приходилось качать». Когда у ребенка поднимается температура, так существует весьма эффективный алгоритм помощи и он не предусматривает качания. Т.е. нет в подобном качании ничего естественного.⁣ ⠀⁣ Теперь к сути вашего вопроса. Вы, наверное, искреннее ждете, что сейчас многоопытный педиатр скажет вам, какие волшебные капельки надо купить или какие волшебные слова произнести над ушком ребенка, чтобы он взял и заснул сам, без качаний.⁣ ⠀⁣ Разочарую… Вы должны понимать, что ребенок не может не спать, как не может не есть, не пить, не дышать. Сон — физиологическая потребность. Ребенку приятно, когда вы его качаете. Вы удовлетворяете его требования — в результате ребенок к этому привыкает. Никто не поможет вам перестать качать ребенка. Наберитесь терпения, возьмите себя в руки и просто перестаньте качать. Потерпите три дня и закройте тему на всю оставшуюся жизнь.⁣ ⠀⁣ #докторкомаровский #укачивание #дети #сон #вопросответ

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська показала, чим займається з чоловіком щоранку: "Я, він і круасан"

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Показати ще

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Євген Комаровський, у своїй манері, заявив, що він хоч і досвідчений педіатр, але не рекомендуватиме якісь "чарівні" краплі або слова, щоб дитина сама могла заснути, без хитань. "Розчарую... ви повинні розуміти, що дитина не може не спати, як не може не їсти, не пити, не дихати. Сон-фізіологічна потреба. Дитині приємно, коли ви його качаєте. Ви задовольняєте його вимоги - в результаті дитина до цього звикає. Ніхто не допоможе вам перестати качати дитину", — написав доктор.

При цьому, рішення полягає лише в тому, щоб позбавити дитину від подібної звички. Слід набратися терпіння, взяти себе в руки і перестати його качати, щоб закрити тему на все життя через кілька днів.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Комаровський підказав, як допомогти дитині з герпесом: "Вилікувати мазями не можна"

Як повідомляв "Знай.ua", Комаровський розповів про висипу у дітей: коли потрібна "швидка"

Знай.ua писав, шкідливий зелений чай: лікарі розповіли, які порушення викликає улюблений напій тих, що худнуть.