В період пандемії перехворіють не всі - до коронавірусу у досить великої кількості людей є вроджений імунітет.

Про це розповів відомий український педіатр Євген Комаровський заявив, що досить велика кількість людей ніколи не захворіє на covid-19.Про це лікар розповів в інтерв'ю Дмитру Гордону.

Відповідаючи на запитання про колективний імунітет, Комаровський зазначив, що ми досі не знаємо, на якому етапі його вироблення знаходимось.

За словами лікаря, у період пандемії перехворіють не всі, оскільки у деяких людей існує стійкий захист від коронавірусу.

"До коронавірусу у досить великої кількості людей, мабуть, є вроджений імунітет. Вони просто не хворіють і все", - наголосив лікар.

Популярні новини зараз
Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує
Показати ще

Він зазначив, що перехворіють не всі, тому що хтось просто не може захворіти на covid-19 через особливості імунної системи.

"Ми зараз не дуже розуміємо, на якому ми етапі у плані колективного імунітету. Тому що значна кількість людей не захворіє. Або які перехворіли дуже легко, чи просто безсимптомно перенесли це все... Тому рано чи пізно ми вийдемо на розуміння того, що смертність (від covid-19 -ред.) на рівні грипу. Ми до цього дійдемо. Не дивлячись на те, що мене дуже критикували за порівняння ковіду з грипом", - зазначив Комаровський.