В період пандемії перехворіють не всі - до коронавірусу у досить великої кількості людей є вроджений імунітет.

Про це розповів відомий український педіатр Євген Комаровський заявив, що досить велика кількість людей ніколи не захворіє на covid-19.Про це лікар розповів в інтерв'ю Дмитру Гордону.

Відповідаючи на запитання про колективний імунітет, Комаровський зазначив, що ми досі не знаємо, на якому етапі його вироблення знаходимось.

За словами лікаря, у період пандемії перехворіють не всі, оскільки у деяких людей існує стійкий захист від коронавірусу.

"До коронавірусу у досить великої кількості людей, мабуть, є вроджений імунітет. Вони просто не хворіють і все", - наголосив лікар.

Популярні новини зараз

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

В Україну йде аномальна зима: синоптики попереджають про "бабине літо" в грудні

Показати ще

Він зазначив, що перехворіють не всі, тому що хтось просто не може захворіти на covid-19 через особливості імунної системи.

"Ми зараз не дуже розуміємо, на якому ми етапі у плані колективного імунітету. Тому що значна кількість людей не захворіє. Або які перехворіли дуже легко, чи просто безсимптомно перенесли це все... Тому рано чи пізно ми вийдемо на розуміння того, що смертність (від covid-19 -ред.) на рівні грипу. Ми до цього дійдемо. Не дивлячись на те, що мене дуже критикували за порівняння ковіду з грипом", - зазначив Комаровський.