Найнижчий ризик зараження коронавірусом мають люди з першою групою крові. Крім того, у них менше ймовірність важких ускладнень при хворобі. Про це повідомляється в статтях, які опублікували у виданні Blood Advances.

Читайте Знай в Google News!

У першій з робіт дослідники порівнювати дані данського реєстру пацієнтів по 473 тисячам осіб, протестованих на Covid-19, з даними контрольної групи більш ніж з 2,2 мільйона чоловік із загальної популяції. Серед тих, чий аналіз на коронавірус був позитивним, виявилося помітно менше людей з I (0) групою крові, ніж пацієнтів з кров'ю всіх інших груп.

Завдяки іншому дослідженню з'ясувалося, що пацієнти з групами крові II(A) і IV(AB), по всій видимості, більшою мірою схильні до ризику серйозних ускладнень при коронавірусної інфекції. Автори роботи вивчили дані про 95 тяжкохворих пацієнтів, госпіталізованих до лікарень канадського Ванкувера.

Хворі з 2 і 4 групами крові з більшою ймовірністю вимагали штучної вентиляції легенів. Швидше за все, це було пов'язано з підвищеним ступенем пошкодження легенів.

Популярні новини зараз
Пенсіонерка опинилася у ліжку незнайомця: страшна помилка працівників лікарні дорого обійшлася 12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей.

Як повідомляв Знай. ua, сovid - 19 в Україні трохи ослаб, медики можуть спокійно видихнути.

Також Знай. ua писав, що коронавірус у Тищенка викликав бурю праведного гніву, українці не стрималися.