Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив адвокат, колишній головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає УНН.

“Є у цьому всьому сенс. Я ніколи не лив воду на інтереси північного сусіда, на Російську Федерацію, але я скажу — те, що росіяни пропонують зафіксувати перемовини в ТКГ в стенографічному режимі, є правильним, бо буде видно непідготовленість, абсолютну не фаховість і безпорадність нашої групи... Це була пропозиція Росіян, і я її підтримую категорично”, — сказав Матіос.

Він також назвав “повним провалом” пропозицію Голови парламентської фракції “Слуга народу” Давида Арахамії щодо скорочення української армії.

“Друге питання — що будуть робити „Слуги народу“ у Луганській і Донецькій області. Поїде туди Давід Арахамія, і посадить на 402 кілометрах 256 корабельних сосен (я цитую його слова), які після його заяви, що треба скоротити військо, Давід Арахамія стане сакральною жертвою, коли йому наб’ють по дупі і скажуть „Шо ти несеш? Ми тут в окопі, а ти приїхав з своїм намащеним маслом чубом і розказуєш як нам жити“. Тому це повний провал”, — сказав ексвійськовий прокурор.

Варто зазначити, Повпред РФ в ТКГ Борис Гризлов за підсумками відеозаседанія в середу заявив, що представники Києва та ОБСЄ продовжують відмовлятися від пропозиції вести аудіо- та відеофіксацію переговорів.

Популярні новини зараз

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Показати ще

“Україна і ОБСЄ як і раніше наполягають на тому, щоб переговори в Мінську були секретними. ОБСЄ підготувала до сьогоднішнього засідання проект правил про інформаційний супровід переговорного процесу. Однак у запропонованій редакції проект не може бути підтриманий учасниками засідання ”, - сказав російський представник.