Придбання власної нерухомості - важливий етап у житті кожної свідомої людини. Саме після цього відбувається переосмислення цінностей. Однак, придбавши квартиру, слід все задокументувати. Як оформити купівлю житла? Гід з державних послуг підкаже.
Читайте Знай в Google News!
Щоб зареєструвати право власності на квартиру, зверніться до держреєстратора нерухомого майна та подайте пакет документів.
Державна реєстрація права власності на нерухоме майно є засвідченням набуття такого права. Державна реєстрація проводиться державними реєстраторами незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах областей та міста Києва, а також нотаріусами, як спеціальними суб’єктами, на яких покладаються функції державного реєстратора прав, незалежно від місцезнаходження нерухомого майна.

Нерухомість, скріншот: YouTube
Нерухомість, скріншот: YouTube

Житло вже офіційно у вашій власності? Реєструйте своє місце проживання за новою адресою.
Місцем постійного проживання закон вважає адресу, за якою людина проживає більше шести місяців на рік. Відповідно до законодавства, особі, яка знялася з реєстрації в одному місці, надається тридцять календарних днів на те, щоб зареєструватися в іншому. Існує можливість одночасної реєстрації місця проживання особи із зняттям з попереднього місця його проживання. Реєстрація здійснюється органами місцевого самоврядування, у тому числі через центр надання адміністративних послуг, відповідно до місця проживання особи.

Хочете взяти участь у програмі придбання доступного житла?
Який пакет документів потрібен
Законодавством України визначено перелік осіб, які мають право на забезпечення доступним житлом. Таким особам потрібно звернутись до суб'єкта надання адміністративної послуги з відповідним пакетом документів для постановки на облік та включення до реєстру осіб, які бажають брати участь у програмі будівництва (придбання) доступного житла.

Як оформити купівлю житла? Гід з державних послуг підкаже⚡️ Інструкція: ☑️Щоб зареєструвати право власності на...

Geplaatst door Дія op Vrijdag 16 oktober 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що переселенець з окупованих територій домігся виплати пенсій по інвалідності за 6 років.

Популярні новини зараз

52-річна Дженніфер Еністон з "Друзів" згадала свою красу в молодості і розплакалася: "Всі такі..."

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Показати ще