Дитяча письменниця і радикальна захисниця всього українського Лариса Ніцой знову скаржиться, що натрапила на дискримінацію. Лариса Ніцой зіткнулася з випадком дикримінації жінок у День захисників у магазині "Адідас". За її словами, вона не феміністка і не поборниця сексизму, але ситуація змусила розлютитись, знижки у той день були лише для чоловіків, а для жінок - на 8 березня. Тобто жінок тут апріорі не вважають захисницями.

Читайте Знай в Google News!

Про це стало відомо завдяки новій публікації Лариси Ніцой в мережі Facebook.

Спеціально для наших читачів публікуємо звернення письменниці без перекладу, зберігаючи градус розповіді і переживання:

Популярні новини зараз
Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор Арестович описав становище на фронті: "Йде перекидання російських резервів" У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

"Магазин "Адідас".

- Добрий день!
- Добрий день!
- Ой, який гарний рюкзачок, скільки коштує?
- На нього гарні знижки. На всю чоловічу колекцію гарні знижки.
- Справді? А на жіночу колекцію знижок немає?
- Ні.
- Чому? - сміюся. - Що за "дискримінація"?
- Це знижки до Дня захисника України.
Ціпенію.
- Тобто? А жінки Україну не захищають?
- Ну, у нас знижки жінкам до 8 березня.
Ціпенію знову.
Я не феміністка, поборниця сексизму чи ще там що...
У мене просто немає слів. Ви знаєте скільки жінок було зв'язковими в армії УПА? Ви знаєте, скільки жінок було відправлено в табори за Україну? Скільки жінок згинуло в Сибіру за Україну? Ви знаєте, скільки жінок було на Майдані? І скільки жінок було у всіх українських революціях? Ви знаєте, що сьогодні жінки воюють на сході і теж гинуть, як і чоловіки.
Ви знаєте, це і моє свято теж. Я теж воюю за Україну. Ні, не з автоматом. Але я теж воюю за Україну щодня. Моя зброя - слово. Мені теж нелегко, як і бійцям на передовій. Мене цькують на телебаченні. Про мене пишуть знущальні статті у ЗМІ. Моїй репутації письменниці завдають щодня шкоду україножери, бо Я ВОЮЮ ЗА УКРАЇНУ. Я Україну виборюю зі студентських років. Це і моє свято. День захисника України.
А ви мені 8 березня?", - скаржиться Лариса Ніцой.

Ніцой, фото facebook
Ніцой, фото facebook

Магазин "Адідас". - Добрий день! - Добрий день! - Ой, який гарний рюкзачок, скільки коштує? - На нього гарні знижки. На...

Geplaatst door Лариса Ніцой op Dinsdag 13 oktober 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, Ніцой подякували за виховання молодих вояк, як раптом прокричали: "Граната!".

Як повідомляв Знай.uа, Ніцой підловила Зеленського на дивному вчинку в найважливіший для України момент: "Зроби мені хіп-хоп".

Знай.uа писав, Ніцой розлютила обрана МОН тема для першого уроку школярів: "Виховати універсальну рабсилу".