Українська активістка Інна Волкова померла у віці 21 року від ускладнень коронавірусу Covid-19. З'явилися нові деталі про те, як протікала хвороба і що призвело до таких трагічних наслідків. Про це пише видання "Вголос”, посилаючись на друзів покійної. З'ясувалося, що Волкова померла від рідкісного аутоімунного захворювання Гійена-Барре, яке спровокував коронавірус. У Інни було хороше здоров'я, хвороба протікала безсимптомно, поки дівчина не підхопила коронавірус.
У суботу, 3 жовтня, у Інни почали відмовляти кінцівки, проте простудна симптоматика ніяк не проявлялася. Перед цим дівчина скаржилася на сильний біль у шиї, проте ні сама Інна, ні родичі, не надали цьому особливого значення — вважали, що її десь продуло.

"У Інни відмовило тіло нижче шиї, КТ через два дні показав двосторонню пневмонію, а тест підтвердив ковід. Лікуючий невролог поставив діагноз "ковід з ускладненням синдромом Гійена-Барре". Протягом останніх двох тижнів лікарі намагалися зробити все можливе, але Інна впала в кому, а у вівторок (20 жовтня - ред.), о 6.30 ранку померла", - розповіла подруга Інни Волкової Вероніка Кобзиста.

За її словами, у Інни не витримало серце. Перед тим, з десятої вечора почав скакати тиск, згодом серце припинило качати кров. Всі, хто контактував з Інною, зробили тест на наявність коронавірусу, але він ні в кого не підтвердився.

Як повідомляв " Знай.ua", гідний фініш рятувальної операції на Луганщині: сотні українців з квітами прийшли подякувати.

Популярні новини зараз

Томна Ані Лорак показала, як розслабляється на ліжку, ці форми затьмарять голлівудських зірок

Згинь, нечиста сило! Потужна молитва проти зла порятує весь рід

Як виглядає 74-річна мама Ані Лорак, яка здала Кароліну в інтернат: схожі, немов дві краплі

Українці отримають одноразову допомогу від держави: названо категорії осіб та послуг

Показати ще

Знай.ua писав, коронавірусний колапс: кияни з ночі займають чергу, щоб зробити тести на covid-19