Немовлята, які п'ють молоко з пляшечки, споживають з молоком мільйони мікрочастинок пластику щодня. При цьому автори дослідження, опублікованого в журналі Nature Food, не закликає відмовитися від використання нагрітих пластикових контейнерів.

Читайте Знай в Google News!

Крім того, вчені ще не з'ясували, якої шкоди приносять людському організму мікрочастинки пластику.

Вчених з Дублінського університету Трініті-Коледж також вразила саме кількість пластикових мікрочастинок, які виділяються під час високотемпературної стерилізації популярних поліпропіленових пляшечок для немовлят.

"Минулого року дослідження Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) виявило, що людина в середньому споживає від 300 до 600 мікрочастинок пластику щодня. У нас же середні цифри виявилися значно вище: мільйон або кілька мільйонів", - розповів один з авторів дослідження, професор хімії Джон Боланд.

Популярні новини зараз
Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста Підвищення соціальних виплат: хто отримає більше грошей Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень
Показати ще

немовля / фото: Pixabay
немовля / фото: Pixabay

Варто уточнити, що мікрочастинками пластика як правило називають шматочки менше п'яти міліметрів у довжину. Більшість з них – менше товщини людського волосся.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, топ продуктів, що викликають головний біль і мігрень.

Як повідомляв портал Знай.uа, Євген Комаровський пояснив, чому діти не ростуть: не треба запихатися кашею, все набагато простіше.

Також портал Знай.uа писав, як допомогти дитині з герпесом: "Вилікувати мазями не можна".