Події, що розпалилися на початку Пленарного засідання Верховної Ради 3 листопада, продовжили не менш гучні події. Розгляд питань з порядку денного перервала неочікувана заява десятків нардепів зі зверненням до суддів Конституційного суду України.

Представники двох фракцій, представлених в Парламенті, заявили про підписання заяви, що стосується безпосередньо учасників скандального рішення Конституційного суду.

"Усвідомлюючи важливість функціонування ефективних механізмів запобігання та протидії корупції України, враховуючи рішення КСУ № 13Р/2020 від 27 жовтня та його вплив на частину антикорупційного законодавства, народні депутати закликають суддів Конституційного суду, які підтримали рішення, скласти з себе повноваження суддів КСУ за власним бажанням або ж подати у відставку невідкладно", - повідомив з трибуни Голова підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності Комітету Верховної Ради України з питань Олександр Бакумов.

Загалом, Олександр Бакумов озвучив 11 прізвищ суддів КСУ.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Перевіряли лічильники – накрутили з десяток кубів: українці зіштовхнулися із шахраями, як убезпечити себе Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Конституційний суд, фото facebook
Конституційний суд, фото facebook

Про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.