У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що не пускати на роботу без негативного ПЛР-тесту і з закритим лікарняним - незаконно.

Деякі роботодавці відмовляють працівникам у відвідуванні робочого місця без надання ними негативного ПЛР-тесту на коронавірус, і незважаючи на закритий лікарняний.

Читайте Знай в Google News!

Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко нагадав, що закриття лікарняного відбувається в таких випадках:

📌проходить 10 днів з першого дня появи симптомів. І протягом цих 10 днів є 3 дні, коли відсутні симптоми. Це підстава для сімейного лікаря перевести хворого в категорію тих, хто одужав і закрити лікарняний;
📌отримано негативний тест ПЛР.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Коронавірус, фото РБК
Коронавірус, фото РБК

Госпіталізація хворих на COVID-19 відбувається за показаннями. Близько 80% пацієнтів мають легкий перебіг хвороби і не потребують стаціонарного лікування. У разі появи симптомів хвороби необхідно зателефонувати сімейному лікарю, який зобов'язаний оцінити стан пацієнта та прийняти рішення щодо необхідності госпіталізації чи надання медичної допомоги в амбулаторних умовах.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Порошенко вимагає відкрити "Феофанію" і відомчі лікарні для хворих на covid-19: всього три дні.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Україна б'є рекорди щодо covid-19: Степанов розповів про ситуацію в країні.

Також, "Знай.uа" писав, що місто на Тернопільщині закривають на жорсткий карантин.