Вплив нової вакцини від Covid-19 значно посилиться протягом літа, і вже узимку 2021—2022 життя має прийти в норму, стверджує професор Угур Сахін, співзасновник BioNTech й один із "творців" препарату.

Читайте Знай в Google News!

Джерело: інтерв'ю Сахін британському каналу BBC One.

Минулого тижня BioNTech та співрозробники Pfizer заявили, що попередній аналіз показав, що їх вакцина може допомогти 90% людей від зараження Covid-19. У випробуваннях препарату взяли участь близько 43 000 людей.

Професор Угур Сахі, скріншот програми BBC One
Професор Угур Сахі, скріншот програми BBC One

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

В інтерв'ю шоу "Ендрю Марр" BBC One професор Сахін заявив, що очікує, що подальші дослідження покажуть, що вакцина зменшить передачу інфекції між людьми, а також послаблять симптоми у вакцинованих пацієнтів.

Компанія планує розповсюдити понад 300 мільйонів доз по всьому світу до наступного квітня, що "може дозволити нам лише почати впливати" на поширення інфекції.

Він зазначив, що кращих результатів слід очікувати пізніше, додавши: "Літо нам допоможе, оскільки рівень зараження знизиться влітку, і дуже важливим є те, це те, що ми отримаємо високий рівень вакцинації до осені/зими наступного року".

Професор Сахін сказав, що дуже важливо, щоб усі програми імунізації були завершені до осені 2021 року.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що Комаровський пояснив шкоду антибіотиків при пневмонії.