У зимовий період полки супермаркетів буквально ломляться від великої кількості цитрусів, зокрема солодких мандарин.

У багатьох вони асоціюються із Новим Роком. Діти та навіть дорослі можуть з'їсти їх у необмеженій кількості, але є ризики, що це дуже згубно вплине на стан здоров'я.

Мандарин
Мандарин

Цитруси славляться своїми корисними властивостями. Тільки в одному мандарин середнього розміру міститься 30% добової норми вітаміну С. Взимку він усім необхідний, а особливо тим, хто курить і має хронічні захворювання.

Вчені вже давно підтвердили, що цитруси дуже сприятливо впливають на організм людини, проте про безпечні норми варто пам'ятати, оскільки, крім вітамінів та інших речовин, у мандаринах є кислота.

Популярні новини зараз
"Київстар" здивував користувачів нововведенням Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах Стосується всіх споживачів електроенергії: що потрібно зробити до 3 березня Українцям виплатять одразу 10 пенсій
Показати ще

Мандарини, скріншот: YouTube
Мандарини, скріншот: YouTube

На голодний шлунок, а також при захворюваннях органів травлення, нирок та цукровому діабеті, їх категорично не можна їсти. Це підтверджують лікарі та експерти.

У день рекомендується з'їдати не більше 4 мандарини. Дітям до 3 років варто пропонувати цитруси з обережністю та в дуже помірній кількості, а при першій "пробі", так би мовити, вони можуть викликати сильну алергію – варто проявити максимальну акуратність.

Цитрусові. Фото: скрін youtube
Цитрусові. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, чому ніколи не пізно кинути палити - що відбувається з організмом відразу через 20 хвилин після "відмови".

Раніше ми повідомляли, що солодкості, напої і навіть м'ясо: 6 продуктів, через які можна набрати вагу.

Також стало відомо, як із кислого мандарину зробити солодкий: кілька порад, щоб новорічний настрій не зникло.