Президент Владимир Зеленский в День Защитника Украины разместил у себя в Instagram пост, в котором решил порассуждать о том, что значит этот день для украинцев и украинских воинов, которые воюют в ООС, в частности.

В своем обращении Зеленский назвал Донбасс "крутым местом", вспомнил он и о" красных линиях " и переговорах в Минске.

View this post on Instagram

Це дійсно круте місце, яке зробило нас сильними. Рішучими. Впевненими у своїх силах. Тими, хто має право на власне місце на глобальній шахівниці. Велику ціну ми заплатили за цю силу. Донбас – це вже точно про справжніх нас. Про наш вибір. Про ті самі «червоні прапорці», за які нація вже ніколи не зайде. Про цінності, які не на словах, а... кров’ю. Саме сьогодні, у День захисника України, говорячи про нашу державність, маємо говорити перш за все про Донбас. Саме тут відчуваєш, якої сили історичний виклик постав перед країною з початком війни. І що ми цей виклик не просто прийняли. Саме тут важливо бути у такий день. Хоча в будь-який день для мене велика честь – бути серед цих хлопців і дівчат. Наші захисники й захисниці вже сьомий рік бездоганно виконують свій обов'язок. Завдяки їхній відданості, сміливості та розумінню, що саме ми – на стороні добра, у нашої держави є особливе місце в історії. А нинішня багатоденна тиша – це прямий наслідок саме сили та волі наших військових. Подивіться, скільки народів у світі лише мріють про свій власний шлях. Про імена героїв, які закарбують в анналах історії людства. Про право на велику гордість за те, що ти – частина сім’ї, яка може і вміє захищати своє право на життя. Українцям – вдалося. Саме на Донбасі це вирішилось. Ні, це досі вирішується тут. Тож просто дякую кожному захиснику і кожній захисниці нашої держави! Те, що ви зробили, – безцінне. І країна саме з такими захисниками завжди матиме свій історичний шанс. Повірте, ми його точно використаємо. Попри спротив «старого світу». Ваша сила дає нам змогу бути впевненими під час дуже важких переговорів. Ваша сила – це повна тиша по всій лінії фронту. Ваша сила – запорука того, що Україна поверне всі свої тимчасово окуповані території в родину. Інакше ніяк. Кров героїв – дуже дорога річ у цьому світі, щоб ми не отримали компенсації. Слава кожному з вас! Слава Україні!

A post shared by Володимир Зеленський (@zelenskiy_official) on

Популярные статьи сейчас

Разумков показал красавицу-жену, с которой живет уже 17 лет: "Я тебя очень люблю, спасибо за малышей"

Розали Номбре из "Холостяк 11" оказалась на диване "позора": "Мой дебют"

Нина Матвиенко ошеломила воспоминаниями о детстве и родителях: "Ненавидела, говорила с могилами"

Локдаун на майские и Пасху: Ляшко объяснил, к чему готовиться украинцам

Показать еще

Слова президента раскритиковали в сети. И не только подписчики в Instagram, которые оставили преимущественно негативные отзывы, полны возмущения:

Пользователи социальных сетей выразили свое разочарование словами Зеленского. Так, в Telegram-канале KlymenkoTime отметили, что президенту стоит уволить автора текста: "без работы он долго не будет - в "прозрачном офисе" Порошенко заберут, как своего".

В Klymenko Time отметили, что все эти слова, сказанные Зеленским, на самом деле пустые и никому не нужны: ни военным, которые уже наслушались подобного от предыдущего гаранта Порошенко, ни жителям Донбасса, ни самим избирателям Зеленского.

Для украинских воинов, которые защищают Украину на Донбассе, критерий оценки их работы и показатель того, что их ценят - другой: "материально-техническое обеспечение и забота о жизни и здоровье солдат".

Жители Донбасса уже не верят никаким словам, отмечают в Telegram-канале.

А избиратели Зеленского очень хорошо помнят, что он "во время своего похода в президенты говорил о Донбассе другое. С другими акцентами. Не "петропорошенковскими"

Обязательно подпишись на наш канал в Viber чтобы не пропустить самое интересное

Напомним, как выглядит оборотная сторона войны глазами солдата, ребенка и музыканта

Как сообщал портал Знай.ua, День защитника Украины - это не только о мужчинах: имена героинь с передовой, отдавших жизнь за нас

Также Знай.ua писал, Зеленский хочет, чтобы дети голосовали с 16 лет