Зеленський розібрався з Гончаруком: президент прийняв рішення

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, який напередодні втрапив у скандал, та вирішив його долю.

Зеленський не звільнив Гончарука, а навпаки обговорив з ним питання про оптимізацію роботи Кабміну, нарахування справедливих зарплат міністрам і топ-менеджерам держкомпаній, звільнення очільників міністерств, які не досягли реальних результатів, а також налагодження діалогу з парламентом.

Арахамія назвав Гончарука "конем"

Голова парламентської фракції Слуга народу Давид Арахамія не бачить причин для відставки прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Популярні новини зараз
Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі "Без відома підключаються платні послуги, і знімаються кошти": обурені українці скаржаться на "Київстар" "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Гороскоп на тиждень 5-11 червня для всіх знаків Зодіаку: грошовий ризик Риб, обман Скорпіонів та занепокоєння Тельців
Показати ще

Свою позицію Арахамія аргументував відомою приказкою про те, що “коней на переправі не міняють”.

Гончарук вперше зробив заяву про те, хто і навіщо його прослуховував

Гончарук висловив свою позицію щодо "прослушки" його кабінету, яку злили в мережу. Прем'єр сказав, що має багато версій щодо того, хто міг організувати таке прослуховування. При цьому, а сам факт прослуховування він назвав не нормальним.

Кива виступив з хамською пропозицією до українок

Народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива опублікував відеозвернення, в якому попросив "дівчаток з фан-клубу" слати йому фотографії інтимного змісту лише поза робочим часом.

Кива попередив дівчат про те, що листування зі скандальними фото можуть потрапити до ЗМІ. За словами Киви, дівчата надсилають йому "оголення" в робочий час.

Нацбанк випустив нову монету: що варто знати колекціонерам

Національний банк України випустив нову пам’ятну монету, присвячену Харківському музею імені Миколи Сумцова.

Монету номіналом 5 гривень та тиражом 3 тисячі екземплярів виготовлено з нейзільберу. На аверсі зображено герб України, номінал та композицію, яка складається із стилізованих дерев та плодів

На реверсі зобразили фасади музею у різні часи, між якими — декоративна арка з портретом Сумцова та написами “100 років”, “Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова”.