Тренер Андрій
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТренер радить, присідаючи зустрічати навантаження п'ятами. І піднімаючись потрібно виштовхувати себе також п'ятами — тоді у роботу будуть включатися сідниці. Коліна завжди рухаються у напрямку носків. Потрібно контролювати відтягування тазу назад, оскільки акцентування уваги на цільових м'язових групах відіграє ключову роль у присіданні. Хоміцький пропонує перші три вправи для тих, хто хоче навчитися присідати і знаходиться лише на початку свого спортивного шляху.
1. Присідання з опорою позаду. Кут в колінному суглобі - 90°. Ширина стоп на рівні плечей. Спина рівна. Сідаємо на край лавки. І намагаємося встати, не висуваючи коліна вперед. Давимо на п'яти. Голова тягнеться весь час вгору. Декілька разів сідаємо, шукаємо край лавки тазом, відтягуючи його назад. Наступним етапом буде тільки торкання сідницями опори.
2. Присідання з опорою для колін. Вправа призначена для додаткового контролю колін. Підходимо передом до лавки настільки, щоб здавалося зверху наче носки впираються у її край. Присідати також до кута 90°. Але при цьому контролюємо, щоб коліна не впиралися. Для правильного присідання дуже важливо вибрати правильну ширину постановки стоп. Також постійно контролюємо відтягування тазу назад і положення спини. Погляд повинен весь час дивитися вперед і аж ніяк не вниз чи вгору.
3. Присідання біля стіни. Завершальна навчальна вправа. Згинаємо руку під кутом 90° і впираємося кінчиками пальців. Стопи ставимо на ширині плечей. І спочатку в тестовому режимі пробуємо, як у нас виходить на такій відстані присідати. Така вправа навчить контролювати правильне положення спини і правильно відтягувати таз назад.
Обов’язково підпишись на наш канал у
Нагадаємо, накачати прес на карантині легко -
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав,