Попри те, що пестициди та синтетичні добрива досить ефективні, вони водночас є надзвичайно токсичними для ґрунту, самих
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУ цибулинні міститься акарицид, який терпіти не можуть попелиці, блішки, павутинні кліщі, гусениці, трипси, їхні личинки та інші небезпечні для саджанців комахи. Також на розсаду перестануть "полювати" такі бактерицидні хвороби, як помилкова і звичайна борошниста роса, фітофтороз і кореневі гнилі.
Крім того, велика кількість мікроелементів і біофлавоноїдів покращують смак і склад плодів, активізуючи їх дозрівання. Цибулеве добриво, наприклад, є секретом солодкого смаку помідорів, оскільки після обробки в плодах підвищується кількість цукрів. Найбільш ефективно застосовувати цибульний настій для помідорів, баклажанів, кабачків, огірків, перців, полуниці, суниці.
Для приготування добрива знадобляться 0,5 лушпиння та 4 л води. Цибулеве лушпиння залити окропом і проварити на середньому вогні 15 хвилин. Опісля залишити остигати і настоюватися на 12 годин. Готовий відвар є концентратом, який потрібно розбавляти відстояною або джерельною водою у співвідношенні 1 до 6.
Слід врахувати, що лушпиння жовтої цибулі набагато корисніше білого і ефективніше синього, яких потрібно брати для настою в два рази більше. Удобрювати рослини настоєм з цибулиння потрібно тоді, коли немає яскравого сонця. Бажано робити це після основного поливу і не частіше ніж раз на 8 діб. Високорослі саджанці краще обробляти з пульверизатора, як і весь дозрілий урожай.
Обов’язково підпишись на наш канал у
Нагадаємо,
Як повідомляв портал "Знай.uа",
Також Знай.uа" писав,