Останнім часом навколо мережі зв'язку 5G ходить дуже багато чуток. Для прихильників теорії змови, ідея встановлення вишок зв'язку нового покоління стала справжнім клондайком для чергових підозр. Про чіпування і тотальне стеження говорилося вже неодноразово. Проте нещодавно пройшов новий міф, про те, що з допомогою веж 5G може передаватися… Коронавірус! Однак Всесвітня організація охорони здоров'я вже розвіяла цей міф.

робота за ноутбуком, фото Pxhere
робота за ноутбуком, фото Pxhere


ВООЗ повідомляє, що коронавірус фізично не може передаватися через радіохвилі. Це апріорі неможливо. Єдині підтверджені шляхи передачі COVID-19 – повітряно-крапельний, а також через предмети. Тому Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує людям носити маски і рукавички, а також не торкатися руками обличчя, не вимивши попередньо їх.
Також ВООЗ нагадує, що пандемія COVID-19 є в багатьох державах, де немає ні єдиної вишки 5G, а у деяких немає навіть 3G. Тому прихильникам теорії змови в черговий раз діяти за принципом “сам придумав – сам повірив”. Ніяких доказів передачі COVID-19 через радіохвилі немає, і не буде, оскільки це апріорі неможливо.

Нагадаємо, українцям анонсували другий етап виходу з карантину.

Популярні новини зараз

Головні новини за 7 серпня: батьки повстали проти шкільних правил, банкомат видає фальшиві гроші, а за авіапасажирів наклали мито

Під Чернівцями повзуча тварюка ледь не загризла малюка: "Спаси, матуся"

Напівгола хмельничанка у фонтані показала Руслані, що таке "дикі танці" - приберіть дітей від екранів

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Як повідомляв Знай. ua українка розкрила правду, як насправді лікують сovid-19 в лікарнях.

Також Знай. ru писав, що в Україні за добу 422 нових хворих коронавірусом.