Весна поступово підходить до кінця, однак погоди це не поясниш. Замість комфортних травневих ночей, Україну чекають чергові заморозки. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій. Тому людям, які вже засадили свої городи, потрібно приготуватися до можливих неприємностей, і вжити всі заходи, щоб укрити урожай.

Заморозки в березні
Заморозки в березні


Вночі в Київській області можливі заморозки на ґрунті від 0 до -2 градусів. Оголошено жовтий рівень небезпеки. Особливу проблему заморозки представляють для посівів злакових і бобових культур. Через пониження температури, можливо вимерзання частини рослин і зменшення врожаю.
Температура повітря буде досить низькою. Вночі у Київській області повітря прогріється лише до 3-5 градусів вище нуля. Вдень очікується спеки також не варто. Максимальна температура в столиці очікується до +16 градусів, а в Київській області – до +15.

Нагадаємо, на початку червня прийде спека, але вона зміниться різким спадом температура. І такі температурні гойдалки українці будуть відчувати все літо.

Популярні новини зараз

Центр Львова усіяний мертвими тілами, городяни нажахані: "Вже не вперше"

Донька Ніни Матвієнко показала голого Мірзояна у ліжку, українці кепкують: "Не хропе?"

Зеленський попередив українців про неминучу небезпеку: гинутимуть по 40-50 осіб на день

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, для людства найближчі п'ять років стануть найспекотнішими за весь період спостереження.