Київський Міжнародний Інститут Соціології (КМІС) провів дослідження, головна мета якого полягала у визначенні, до якого полюсу ближче українці – до національно-патріотичного або критично-прооппозицінного. Для цього мешканцям нашої країни було поставлено декілька питань. Розглянемо найважливіші з них.

Насамперед, українці вірять у те, що Україна здатна перемогти Росію, оскільки Росія – відстала країна, а нас підтримує увесь цивілізований світ. За цей варіант проголосували 37% респондентів. Зворотної думки дотримується 31% опитаних. При цьому майже 49% учасників дослідження вважають, що для досягнення миру на Донбасі треба йти на переговори з РФ, 35% опитаних – зворотної думки.

Українці, фото Уніан
Українці, фото Уніан

На питання про перехід в майбутньому на українську мову, позитивно відповіли 55.5% респондентів, 29% опитаних впевнені, що в майбутньому російська стане другою державною. Також 37% учасників опитування впевнені, що радикали і націоналісти “роблять все для розвалу країни, і не знають, як нею управляти”. 27.8% респондентів вважають націоналістів опорою країни, яка не дозволяє підкорити нашу країну.

Популярні новини зараз

У Польщі автобус з 40 українцями зіткнувся з вантажівкою, "швидкі" розвозять десятки постраждалих

Розлючені українці принесли під Раду домовину - "Спочивай з миром"

На Прикарпатті отруйна тварюка відправила молоду красуню в реанімацію одним укусом

Заробітчанку, якій стало погано, обікрали та розібрали на органи — загибель українки в Італії

Показати ще
Обов'язково’обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Європа змінить правила авіаперельотів після ослаблення карантину, як потрапити за кордон. Після відновлення авіасполучення для пасажирів зміняться правила.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Зеленський розповів, що зміниться в Україні з 22 травня - запуск транспорту, відкриття дитячих садочків і багато іншого.

Також Знай.ua Зеленський розкрив деталі зустрічі з Путіним - "Не відпускаємо...".