Слива починає плодоносити в кінці липня і триває цей період орієнтовно до кінця вересня, саме в цей час на столах українців розкішний вибір найсмачніших домашніх фруктів та овочів. Але не кожен садівник знає, як догодити примхливій сливі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Три кити, на яких формується вдале вирощування слив:
✔️ Слива має потребу в азоті, калії і магнії. У разі нестачі азоту дерево слабо цвіте, листя стає світло-зеленим, опадають, і сливу приносить дрібні плоди. У цьому випадку листя обприскують 0,4–0,5 %-ний сечовиною або 0,2 %-ний аміачною селітрою.
✔️ При надлишку азоту дерева починають інтенсивно рости, дозрівання плодів відбувається не своєчасно і взимку рослини страждають від морозів. Плоди слабо забарвлюються і накопичують менше цукру.
✔️ При нестачі калію краї листя буріють і згортаються. Дефіцит магнію забарвлює жилки і краю листової пластинки в бурий колір. У цьому випадку в грунт вносять 50-60 г калимага або 30-40 г калімагнезії на 1 м2.
При дефіциті фосфору спостерігається слабкий і повільний ріст коренів, листя і пагони набувають сіруватий відтінок, відбувається раннє опадання листя, плоди стають дрібним
Обов’язково підпишись на наш канал у
Нагадаємо,
Як повідомляв портал "Знай.uа",
Також "Знай.uа" писав,