Співробітники Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника за допомогою безпілотного літального апарату зняли річку Прип'ять в зоні відчуження ЧАЕС.

Коротке, але вражаюче відео прес-служба заповідника опублікувала в Facebook.

На кадрах видно типові ландшафти українського Полісся з висоти пташиного польоту з їх заплавними луками, островами, густими лісами та галявинами.

р. Прип"ять

Краса водних об"єктів Заповідника #Чорнобильськийзаповідник #chornobyl_reserve #Чернобыльскийзаповедник

Geplaatst door Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник op Vrijdag 26 juni 2020

Популярні новини зараз
Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати Якщо ви робите це в саду восени, то наступного року будете без урожаю: 4 найчастіші помилки Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Покинуте місто і головний сучасний туристичний об'єкт України вражає недоторканою красою.

Після того, як багато знакових об'єктів Чорнобильської зони навесні згоріли чи постраждали від полум'я, природа активно відновлюється. На кадрах відео видно, як життя йде своїм темпом.

Навколо річки все вкрито свіжою травою, зелені дерева буяють на безкраїх просторах Прип’яті.

Відомо, що на території зони відчуження Чорнобильської АЕС запустили водний маршрут по річках Прип'ять і Уж. Маршрут був розроблений за указом президента України "Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Як повідомляв портал Знай.ua, в Чорнобилі, з'ясували, хто краде фрукти і овочі.

Також Знай.ua писав, що в Чорнобильській зоні після пожеж відновлюється життя.