Український парламент може скасувати рішення по так званому обмеженню виплат чиновникам і народним депутатам. У Верховній Раді вже зареєстровано відповідний законопроєкт під номером №3708.

Про це стало відомо завдяки повідомленню на офіційному сайті українського парламенту.

Варто також зазначити, що у квітні Верховна Рада прийняла зміни до державного бюджету на 2020 рік. Згідно з цими змінам, виплати членам виконавчих органів та наглядових рад, народним депутатам, а також суддям і прокурорам обмежили.

Верховна Рада України, фото YouTube
Верховна Рада України, фото YouTube

Зокрема, у квітні 2020 року і на період до завершення місяця, в якому скасовується карантин, місячна винагорода і заробітна плата керівників, членів виконавчих органів та наглядових рад суб'єктів господарювання держсектору економіки не могла перевищувати 10 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2020 року.

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Також, згідно із законом, зарплата, грошове забезпечення працівників, службових та посадових осіб бюджетних установ (включаючи органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування) не могли бути більше 10 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2020 року. Тобто, на час карантину нарахована заробітна плата обмежена максимальним розміром 47230 гривень. Однак проєкт, який внесли у ВР, пропонує зняти це обмеження.

"Пропонується внести зміну до частини третьої статті 29 закону україни "Про державний бюджет України на 2020 рік", якою передбачити, що обмеження застосовується і діє не більше трьох місяців з дня застосування цього обмеження", - зазначено в пояснювальній записці.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, восени українцям підвищать мінімалку — скільки докинуть до зарплат.

Як повідомляв Знай.uа шахтарі з різних регіонів України розпочинають акцію протесту в Києві з 30 червня - голова профспілки Волинець.

Знай.uа писав, від Зеленського вимагають припинити фінансувати владу - "Нахабно заявляють, що їм мало".