Відео розмови Михеїла Саакашвілі з відомим українським підприємцем Ігорем Гуменним, днями викладене головою Виконавчого комітету реформ на своєму офіційному YouTube-каналі Saakashvili Mikheil, викликало у українців справжній емоційний сплеск. Про це свідчать сотні коментарів, залишені під відеозаписом та у соцмережах. Гучний діалог прокоментував і головний військовий прокурор України 2014 – 2019 рр, генерал-полковник юстиції запасу, кандидат юридичних наук Анатолій Матіос.

Міхеіл Саакашвілі, скрін з відео
Міхеіл Саакашвілі, скрін з відео

Уклад "корабельних сосен" та "досконалих" іноземців потрібно змінювати

Явним лідером у розмові, як не дивно, виступив не нещодавно призначений "головний реформатор" країни Михеїл Саакашвілі, а Ігор Гуменний, що є засновником однієї з найуспішніших українських компаній, яка працює в багатьох країнах світу.

"На власних вухах Саакашвілі було навішано стільки чипів, що, напевно, він сам вірно підрахувати вже не змозі. Починаючи від свого батька Шеварднадзе і закінчуючи 5-м та 6-м президентами України. Навіть "амнезійний" чіп він має, бо мовчить про свій розшук у рідній країні. Та годі тому Саакашвілі нам на вуха чіпи вішати. У нас є український спец – Ігор Гуменний. Саме він на відео пояснює Міхеїлу, які реформи і як саме треба проводити. І тут виникає питання: от навіщо нам виписаний з чужого розшуку іноземний Саакашвілі, коли у нас таки є свій, цілком успішний Гуменний?", – зазначає головний військовий прокурор України 2014 – 2019 рр.

Популярні новини зараз
Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Без підготовки та спорядження: що робити, якщо мобілізували одразу на фронт "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

Як відзначив генерал-полковник юстиції запасу, в Україні є чимало гідних кандидатів на керуючі посади, та усі вони залишаються "непотрібними".

"У нас не лише свої кадри є, а й підприємницькі з великої букви ГОСПОДАРІ власної справи. Але у державних офісах ні HR, ні headhunters на наших немає. А може і є, але такі успішні і не потрібні? Якщо нам хтось з-закордону диктує, окрім всього, хто нас має вчити реформам, то стає очевидно, що, насправді, відбувається у нашій освіті, медицині, економіці та інших важливих сферах. Для нас у тих "досконалих" іноземців з країн демократії завжди своїх непотрібних "корабельних сосен" та "торпед" вистачає", – наголошує Анатолій Матіос.

На думку головного військового прокурора України 2014 – 2019 рр, наразі в нашій країні панує епоха "Арахамієвих соснознавців", яку нарешті має замінити уклад повноцінно укомплектованої держави.

Анатолій Матіос \\ фото з Facebook політика
Анатолій Матіос \\ фото з Facebook політика

"Мушу погодитися з Саакашвілі та його "словесним виверженням" – держави у нас, дійсно, наразі немає. Якщо б була, то цього кимось ще за Порошенка виписаного, викинутого, а тепер повернутого іноземного пана у нас фізично не було б. Блукав би десь у Зімбабве чи Ліберії і там би вішав місцевим щось на вуха. А поки, за часів Саакашвілі, у нас держави ще немає, проте в достатку у нас "торпед Третьякових" та "Арахамієвих соснознавців" української державності. Та вічно так не буде", – підкреслює генерал-полковник юстиції запасу Анатолій Матіос.

Тож про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.