Поліцейські скандали в Україні, на жаль, трапляються регулярно. Тільки в цьому році був жах в Кагарлику, здирство в Миколаєві, ще кілька великих справ. Одначе, яка кількість інцидентів ще залишилася невідомою? Українці втомилися від поліцейського свавілля, і петиція на сайті КМДА від користувача Анатолія Лейко виглядає криком душі.

Петиція, скріншоти

Анатолій запропонував запровадити в Києві і по всій Україні почесну нагороду “Гопник в погонах”. За словами автора петиції, її необхідно присвоювати поліцейським, що “прославилися” на всю Україну корупцією, здирництвом, “віджимом” власності та інших видах перевищення службових повноважень.

Очевидно, Анатолій також став жертвою поліцейського свавілля, але його історія не стала публічною. Яке ще кількість українців зіткнулися зі свавіллям – ми про це ніколи не дізнаємося. Правоохоронні органи потребують реформи, але поки їх немає. Оскільки “видатних корупціонерів” не садять, то може їм хоча б премію давати, щоб стримати апетити?

Але є і такі поліцейські, якими хочеться пишатися. Так, наприклад, раніше Знай.uа писав про дівчину-поліцейську, яка віддала своє волосся на перуку онкохворій дівчинці.

Популярні новини зараз
Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Також ми писали, що українські копи "Прогавили" бази даних - клан шахраїв спустошив кишені громадян на сотні тисяч.

Крім того, портал Знай.uа повідомляв, що в Національній поліції поскаржилися, що не можуть штрафувати евробляхи - "досі немає доступу".