Заступник голови Ради безпеки, колишній прем'єр-міністр Дмитро Медведєв розповів, що його 25-річний син Ілля намагається займатися бізнесом, але наразі досить невдало.

Про таке пише низка російських ЗМІ.

"Він займається своїми особистими зараз проектами, намагається займатися бізнес-проектами приватними, в тому числі в сфері цифрової економіки. Ну, такими речами, які зараз дуже популярні у молоді. Причому займається цим сам, і займається із задоволенням. Особливих успіхів поки я там у нього не бачив, але, сподіваюся, що все ще попереду", - розповів Медведєв.

Медведєв зі своїм сином

Водночас заступник голови Радбезу відмовився розповідати про особисте життя Іллі - за словами Медведєва, "він доросла людина і повинен коментувати це сам".

Популярні новини зараз

Ювілей Наталії Могилевської - як зірки вітали "Легенду Олексіївну", фото з вечірки

Вічно молода Ольга Сумська здивувала українців різкою зміною іміджу: "Побажайте удачі"

Пенсіонерам назвали дати підняття виплат: складайте списки покупок

У Франківську повзуча тварюка видерлася на дерево - вичікувала жертву, як снайпер

Показати ще

Варто зауважити, що Ілля є єдиним сином Медведєва і його дружини Світлани. Коли Дмитро Анатолійович зайняв пост президента РФ у 2008 році, хлопчикові було всього 13 років. Батьки постаралися зробити все, щоб через високу посади батька життя спадкоємця не дуже змінилася. Після закінчення школи Ілля на загальних підставах поступив в МДІМВ, де навчався на факультеті міжнародного права.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше