Пандемія коронавіруса, як і будь-який інший катаклізм, в Україну прийшла раптово. Незважаючи на те, що про спалах в Китаї було відоме ще за кілька місяців до офіційного оголошення карантину в нашій країні, держава не підготувалося до можливих проблем. У зв'язку з карантином, тисячі підприємців та організацій України прийняли рішення повністю припинити діяльність і знялися з реєстрації. Роботу втратили мільйони чоловік.

Безробіття, фото pxhere
Безробіття, фото pxhere

Проте держава все-таки знайшов спосіб допомогти людям, які втратили трудових доходів. Як заявив в ефірі каналу "Україна 24" заступник голови Верховної Ради україни з питань соціальної політики Михайло Цимбалюк, безробітні українці отримають допомогу від держави. Правда, розмір матеріальної підтримки для жителів нашої країни, які залишилися без роботи, буде суттєво відрізнятися. Мінімальна сума, яку отримають українці, складе всього 600 гривень. Максимальна досягне 8 тисяч гривень, що в принципі теж не виглядає вражаюче. Проте це краще, ніж нічого. Тому без засобів до існування українці не залишаться.

Безробіття, фото з вільних джерел
Безробіття, фото з вільних джерел

Цимбалюк озвучив суму, яка була виділена для підтримки українців. За словами заступника міністра, в державному бюджеті заклали 6 мільярдів гривень. Розмір допомоги буде розраховуватися в залежності від останнього місця роботи та терміну, протягом якого громадянин не працював на останньому місці.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

За неофіційними даними, карантин став причиною втрати роботи для 2 млн жителів нашої країни. Однак багато з них працювали неофіційно, тому не сплачували внески до Пенсійного фонду. За словами Цимбалюка, Верховна Рада залучила кошти з резервних фондів.

Нагадаємо, хмельниччанам "впарюють" тест на китайський вірус за шалені гроші.

У зв'язку з епідемією коронавіруса, також відомого як COVID-19, в Хмельницьку запускають нове тестування, яке покликане зменшити негативні наслідки, які несе вірус. Так, на своїй сторінці у Фейсбуці Хмельницький обласний центр громадського здоров'я повідомляє про те, що в регіоні стартує надання платної функції тестування на наявність вірусу в крові в лабораторних умовах.

Також Знай.иа писав: Перевірити страховий стаж. Українцям пояснили, як просто і легко дізнатися про пенсійні виплати.

Нагадаємо, суд визначив, які роки українцям не зарахуються в загальний трудовий стаж.

Як повідомляв портал Знай.іа, українцям дозволять вийти на пенсію в 50: довгоочікуване рішення прийнято.