Австралійський сурдоперекладач на брифінгу голови Департаменту охорони здоров'я штату Вікторія щодо ситуації з коронавірусною хворобою Covid-19 Бретта Саттона відзначився жестом, який щонайкраще ілюструє соціальні аспекти пандемії, а саме причини, через які інфекція продовжує поширюватися. Спеціаліст з жестової мови виставив два середні пальці, що багатьма було сприйнято символічно.

Про це повідомляє український новинний Telegram-канал Perepichka News.

"Сурдоперекладач пояснив глухим австралійцям, чому так багато людей знову хворіють коронавірусів. Вийшло дуже дохідливо навіть для тих, хто не знайомий з мовою жестів", - жартують адміністратори телеграм-каналу.

Наразі в штаті Вікторія було зафіксовано 7405 випадків інфікування коронавірусною хворобою COVID-19, 56 з яких стали летальними. Це складає більшу частину хворих Австралії - всього у країні було виявлено 13 306 хворих.

Популярні новини зараз
ФОПам дали час до 19 липня: потрібно сплатити обов'язково Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

Австралію багато хто розглядає як успішний приклад протистояння смертельно небезпечній інфекції завдяки суворим ізоляційним заходам. Однак попри загальний спокійний характер епідемії, вона ще не дуже близька до завершення - за останню добу на континенті-країні було ідентифіковано 410 нових випадків зараження.

Залишається невідомим, чи був жест сурдоперекладача емоційним висловлюванням чи просто неправильно інтерпретованим висловом мови жестів.