У Міністерстві соціальної політики повідомили, що пенсіонери, старше 80 років, які потребують стороннього догляду, отримають щомісячну грошову допомогу. Відповідні записи з'явилися на офіційному сайті відомства та на сторінці Мінсоцполітики Facebook.

Повідомляється, що за ініціативою Президента України Міністерство соціальної політики послідовно працює над підвищенням соціальних гарантій найбільш вразливих категорій громадян, насамперед - громадян похилого віку.

❗️Одинокі пенсіонери старші за 80 років, які потребують стороннього догляду, отримають щомісячну допомогу 685 грн. 👉 Детальніше: https://www.msp.gov.ua/news/18908.html

Geplaatst door Міністерство соціальної політики України op Woensdag 29 juli 2020

Рішенням Уряду встановлено порядок виплати щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 і більше років, і які потребують постійного стороннього догляду, у розмірі 40 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1712 грн х 40% = 685 грн).

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Допомога буде призначатися і виплачуватися з 1 січня 2020 року.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Лазебна поставила крапку в підвищенні пенсійного віку: "Більше нікуди".

Як повідомляв Знай.uа, українцям затримають пенсії? У ПФУ назріває криза, не вистачає 3,4 млрд.

Нагадаємо, раніше Знай.uа писав, що Мінсоцполітики надасть допомогу людям з інвалідністю, документ підписаний: "Ніяких обмежень".

Знай.иа також писав, що українцям підвищать пенсії в два рази: у Мінсоцполітики озвучили терміни.