Мерія Луцька відмовляється посилити карантин, хоч місто і знаходиться у "червоній зоні".

Необхідність вжитття заходів поставив під сумнів радник мера міста, Ігор Поліщук.

За його словами, рішення влади не має жодного підгрунтя, адже "в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на COVID-19 в місті нічого не змінилось".

Фото: Wikimedia

Поліщук назвав Державну комісію ТЕБ та НС "органом з не зовсім зрозумілим правовим статусом", а також відмітив, що особливих причин відносити Луцьк до "червоного" рівня небезпеки немає. Чиновник налаштований радикально - він вважає дії центральної влади незаконними, допоки у країні не введено надзвичайний стан.

Популярні новини зараз
«Замкнуте коло»: шаманка розповіла, що буде з мобілізацією і чи захистить бронь Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Ігор Поліщук. Фото: Facebook

«Червоний» рівень означає, що має бути зупинений громадський транспорт, зачинені дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та ін., що в свою чергу призведе до відсутності роботи й засобів для прожиття у тисяч лучан та ще більші недонадходження до міського бюджету й спричинить величезні незручності та проблеми для десятків тисяч лучан. "Недолугі, невчасні та непрофесійні рішення щодо протидії коронавірусу й так довели країну до економічного колапсу, знищили сотні тисяч робочих місць та значно погіршили рівень життя українців й рівень економічної активності в країні." Ігор Поліщук

Також радник мера зауважив, що "Луцька міська рада не прийматиме жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням".

Нагадаємо, що карантин у столиці може затягнутись на півтора роки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", заразність Covid-19 зросла на 30% - мутації роблять свою справу: "Це початок...".

Також "Знай.ua" писав, що коронавірус поставив лвів'ян у черги: на результати тестів чекають тижнями.