Глава парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова так і не змогла сказати, скільки саме заробляють народні депутати. Відповідне питання їй поставили журналісти на черговому брифінгу. Третьякова заявила, що прожитковий мінімум в Україні необхідно збільшити, проте журналісти пов'язали її слова з необхідністю збільшення заробітних плат чиновників.


Раніше Галина Третьякова виступала з заявами про те, що зарплати чиновників занадто маленькі. Вона вважала, що зарплати в розмірі 42 тисяч гривень недостатньо, щоб покрити всі основні потреби політиків. Третьякова заявила, що політикам необхідні додаткові юридичні витрати, додаткова охорона і т.д. Крім того, необхідно забезпечити цілий штат чиновників.
Журналісти вважають, що ініціатива підняти прожитковий мінімум пов'язана з бажанням Третьякової збільшити заробітну плату народних депутатів, оскільки вона також прив'язана до прожиткового мінімуму. Однак Третьякова заявила, що нічого подібного вона не мала на увазі, більш того, вона хоче відв'язати розрахунок зарплати депутатів від прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, скандальна Ірина Фаріон назвала Зеленського "біологічним сміттям": "IQ на рівні недорозвиненості".

Як повідомляв Знай.ua, у Львові на суд над Фаріон не прийшов адвокат: "Потребує 50 тисяч".

Популярні новини зараз
Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку Беріть із собою більше грошей: супермаркети встановили нові ціни на гречку, вершкове масло та яйця При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Знай.ua писав, львів'яни вийшли на захист скандальної Фаріон: "Язик подав до суду на мову".