Глава парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова так і не змогла сказати, скільки саме заробляють народні депутати. Відповідне питання їй поставили журналісти на черговому брифінгу. Третьякова заявила, що прожитковий мінімум в Україні необхідно збільшити, проте журналісти пов'язали її слова з необхідністю збільшення заробітних плат чиновників.


Раніше Галина Третьякова виступала з заявами про те, що зарплати чиновників занадто маленькі. Вона вважала, що зарплати в розмірі 42 тисяч гривень недостатньо, щоб покрити всі основні потреби політиків. Третьякова заявила, що політикам необхідні додаткові юридичні витрати, додаткова охорона і т.д. Крім того, необхідно забезпечити цілий штат чиновників.
Журналісти вважають, що ініціатива підняти прожитковий мінімум пов'язана з бажанням Третьякової збільшити заробітну плату народних депутатів, оскільки вона також прив'язана до прожиткового мінімуму. Однак Третьякова заявила, що нічого подібного вона не мала на увазі, більш того, вона хоче відв'язати розрахунок зарплати депутатів від прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, скандальна Ірина Фаріон назвала Зеленського "біологічним сміттям": "IQ на рівні недорозвиненості".

Популярні новини зараз

Зеленський приїхав на Прикарпаття і одразу потрапив до лікарні

МОЗ встановило нові правила карантину в Україні - жодних закритих шкіл

Колишня дружина Віктора Павлика зірвалася на 40-ий день після смерті сина: "Я в порожнечі"

Під Львовом зниклу школярку знайшли в страшному місці, можна знімати фільм жахів

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, у Львові на суд над Фаріон не прийшов адвокат: "Потребує 50 тисяч".

Знай.ua писав, львів'яни вийшли на захист скандальної Фаріон: "Язик подав до суду на мову".